איך בני 10 לרדת במשקל

אם אתה בן 10 שחושב שאתה צריך לרדת במשקל, ודא שאתה מדבר עם ההורים שלך ואת הרופא שלך לגבי דאגות המשקל שלך. רק בגלל שאתה מעוצב בצורה שונה מאשר חברים שלך לא בהכרח אומר שאתה צריך לרדת במשקל. אם ההורים והרופא שלך מסכימים שאתה צריך, בעקבות הקווים המנחים היטב עבור אכילה בריאה ופעילות גופנית אמור לעזור לך לרדת במשקל לאורך זמן.

לפני שאתם מנסים לרדת במשקל, מבינים כי הגוף בן 10 שלך עדיין גדל. ככל שאתה לגדול, הגוף מוסיף מסת העצם, מסת שריר ורקמות נוספות כדי לתמוך גובה מוגבר שלך. הדברים האלה באופן טבעי להגדיל את המשקל שלך, כלומר “משקל המטרה שלך” יהיה קצת של מטרה נעה. ייתכן שתרצה לשנות את המיקוד שלך מפני ירידה במשקל למידות גוף שונות כגון BMI, אחוז שומן הגוף או מדידות היקף המותניים. מדידות אלה יעזרו לך לעקוב אחר השינויים של הגוף שלך, מבלי להתמקד יותר מדי במספר מסוים.

תרגיל יעזור לך לשרוף קלוריות תוך פיתוח שרירים חזקים ועצמות. כל הגורמים הללו פועלים יחד כדי לשפר את הרכב הגוף כולו. הקפד להקצות לפחות 30 עד 60 דקות ביום עבור התרגיל המתוכנן. ייתכן שיהיה PE בבית הספר שלך, ואתה יכול לספור את זה על תוכנית האימון שלך, אבל לוודא שאתה רק לספור את הזמן בפועל כי אתה מתרוצץ ונעים. אם אין לך PE, או שאתה לא תרגיל מספיק במהלך PE, נסה לרכוב על אופניים שלך מבית הספר או מתוכנן או משחק לאחר ארוחת ערב של כדורגל עם האחים שלך. ככל שאתה פעיל יותר, ההצלחה יותר יהיה לך על ירידה במשקל ותחזוקה לאורך זמן.

מה שאתה מכניס לגוף שלך יכול לעשות הבדל גדול במשקל שלך. אתה עשוי לחשוב שאין לך הרבה שליטה על הבחירות שלך מזון – ההורים שלך לקנות את המצרכים ואתה לאכול מה ששרת בבית הספר. אחת הדרכים לוודא שאתה אוכל טוב היא לאכול מזונות צבעוניים. Helpguide.org מציע כי אתה צריך לאכול לפחות אחד אדום, כתום, צהוב, ירוק, כחול וסגול מזון בכל יום. זה דבר קל לך לעקוב, וזה יכול לעזור לך לתקשר להורים שלך סוגי מזונות אתה רוצה להתחיל לאכול.

אתה כנראה לבלות כמות נכבדה של זמן צפייה בטלוויזיה, משחק משחקי וידאו, עושה שיעורי בית במחשב שלך הודעות SMS. כל זמן המסך מקצר את זמן הפעילות. הקליניקה של Mayo מציעה להגביל את זמן המסך לשעה או שעתיים בכל יום כדי לעודד פעילות גופנית יומיומית. אתה תהיה מופתע כל הכיף, דברים פעילים שאתה יכול לעשות כאשר אתה לא מבלה זמן יושב בוהה במסך. גם אם פעילויות אלה אינן מתוכננות “זמן התרגיל”, התנועה הנוספת יכולה לתרום לשריפת הקלוריות הכוללת שלך ולירידה במשקל.

הרזיה וצעירים

תרגיל יומי

לאכול צבעוני

צעד מהמסך