איך להוסיף נכד לביטוח

סבים המשמשים כמטפלים ראשוניים לנכדיהם הפכו למגמה הולכת וגוברת. על פי “בוחן”, כל חברת ביטוח בריאות יש בדרך כלל מערכת משלו של הכללים לגבי הכללת הנכדים לתוכנית ביטוח בריאות. בעוד כמה חברות יכולות להציע את השירות עבור כל סבתא מעל גיל 55, אחרים עשויים לדרוש ממך להיות האפוטרופוס החוקי של הילד לפני המאפשר לך להוסיף אותם פוליסת הביטוח שלך. עם התמדה, עקשנות ונכונות לעשות את המחקר, כמעט כל סבתא יכולה לגלות אם הנכד שלהם זכאי להצטרף לתוכנית ביטוח הבריאות שלהם.

התקשר למספר המפורט על דוח ביטוח הבריאות החודשי שלך כדי לדבר עם נציג חי של ספק ביטוח הבריאות שלך. בקש לדבר עם מנהל מדיניות או עם עובד מיוחד אחר שיכול לענות על שאלות ספציפיות בענייני מדיניות.

שאל אם אתה יכול להוסיף את הנכד שלך הנוכחי ביטוח בריאות מדיניות ובאיזה תנאים או תנאי השירות יהיה זמין. ייתכן שתתבקש לבקר במשרד המקומי של ספק הביטוח שלך כדי למלא את הטפסים הדרושים.

מלאו את טופס שינוי מדיניות הביטוח וכללו את הפרטים והמידע של הנכד שלכם. כלול את שם מלא, גיל, מוצא אתני, מספר ביטוח לאומי וכל הנתונים הנדרשים אחרים שאל על הנכד שלך. אם נדרש, להביא את הנכד שלך עבור כל צורך דם או שתן הבדיקה כי ייתכן שיהיה צורך להשלים את הבקשה.

קבל את החבילה שלך לאישור בדואר ולאחסן את כרטיס הבריאות של ילדך ליד הכרטיס בארנק, בארנק או במיקום בטוח אחר. אם תרצה, להדריך את הנכד באמצעות הטבות ספציפיות ותנאים של פוליסת ביטוח הבריאות שלהם.