איך להשיג גוף כמו שחקן כדורגל

שחקני כדורגל, בהתאם למיקומם, עשויים להיות שריריים וגם רזים, מהירים וזריזים. הספורט הוא מאוד פיזי ותכונות מגע אינטנסיבי על כל משחק. בניית שרירים, כוח וזריזות מסייעת לך להגדיל את הנוכחות הפיזית שלך על המגרש, מה שהופך אותך יעיל יותר לחסום שחקנים, שבירת tackles ונאבקים דרכך על פני היריב. תהליך בניית הסיבולת הפיזית הוא אחד שמתחיל מוקדם בקריירה של שחקן כדורגל, אבל הצורך לשמור על כושר פיזי זה נמשך.

הרם משקולות מספר פעמים בשבוע. רוב שחקני הכדורגל במקום להתמקד חזק מחוץ לעונה הרמת – זה תקופה של זמן שבו הם יכולים לנסות להוסיף כמה קילוגרמים של מסת שריר כדי לעזור להם בעונה הבאה. מרים אלה יכולים לכלול מעליות הגוף מלא כמו סקוואט שרירים ספציפיים מעליות כמו העיתונות הספסל, אשר עובד על הידיים, הכתפיים, הגב ואת החזה. האם הרסניות, חטופים, קפיצות קופצות וכוח מנקה את כל השרירים. לעשות את כל הרמת ביום אחד כדי לאפשר יום מנוחה הבא.

השתמש תרגילים plyometric לפתח כוח הליבה ואת כוח נפץ. שרירי הליבה שלך, כמו הבטן, חשובים לכוח השרירים בעת מתן טיפול או שבירתם. ביצוע קופץ קופצים, קפיצות ארוכות, דילוג ו מגביל. הגזים בתנועות שלך. כאשר אתה מדלג, להזיז את הברך גבוה. כאשר אתה מגביל מרגל לרגל, לתלות מעל הקרקע כל עוד אתה יכול, חבורה השרירים שלך.

תרגול זריזות ו sprinting מקדחות לפתח מהירות ודיוק. הגדר קונוסים במרחקים קבועים מראש ספרינט מקו ההתחלה אל הקונוסים ובחזרה. השתמש סולם זריזות כדי לתאם תיאום. התחל עם פשוטה ב- and-out סולם תרגיל ולעבוד את הדרך עד לתרגיל מורכב המשתמשת רווחים בין השלבים ואת החיצוני של הסולם כדי לשפר את זמני התגובה שלך.

לאפשר תקופות מנוחה, במיוחד על ימים ובלילה. תרגיל מסייע לשבור את השרירים למטה, אבל אם אתה רוצה לפתח את השריר ולהיות חזק יותר שרירי אתה צריך לספק את הגוף עם תקופות של התאוששות. זה במהלך חוסר פעילות כי השרירים להחלים מן התרגיל לסנתז סיבי שריר חדשים. בנוסף לעולם לא מרים יומיים ברציפות, אתה צריך לקבל שפע של שינה בלילה.

להגדיל את כמות החלבון הנצרך באמצעות הדיאטה שלך. חלבון הוא הדלק השרירים שלך צריך לייצר מסת שריר חדשה. נסו להגדיל את צריכת החלבון מבלי להגביל את עצמכם מקבוצות מזון אחרות, אשר גם חשוב כושר גופני הבריאות הכללית.