איך לנקות כריות כדורגל

כריות כדורגל לקבל מסריח לקלוט את הזיעה של השחקן. כביסה רגילה של רפידות הגוף שומר על ריחות וחיידקים הצמיחה למטה. אתה יכול לצמצם את תדירות הכביסה כריות פעם או פעמיים בשבוע במהלך עונת הפוטבול, אם אתה מאפשר את רפידות להתייבש לחלוטין לאחר כל תרגול. כתף רפידות ניתן לנקות באופן מקצועי בסוף כל העונה כפי שהם מכילים חומרים שאינם יכולים להיכנס לשטוף. עם טיפול נכון, כדורגל pads להישאר במצב טוב עבור עונות רבות.

רפידות גוף

הסר רפידות המכנסיים מיוזע מכנסי הכדורגל לאחר אימון או משחק ולהגדיר אותם על מגבת לייבוש. אם מכנסי הכדורגל יש תפורים פנימה, מובנית רפידות, לתלות את המכנסיים על חבל כביסה או על גב הכיסא לייבש.

כריות כתפיים

הסר את החגורה ואת כריות מן המכנסיים. אם מכנסיים כדורגל יש בלתי נשלף, מובנית רפידות תפור לתוך המכנסיים, להשאיר את רפידות בתוך המכנסיים ואת לכבס ולייבש אותם כמו חתיכה אחת.

כובסים את מכנסי המכנסיים – אם הם נשלפים – יחד עם החגורה, המכנסיים וג’רזי במכונת כביסה על מים קרים, באמצעות חומר ניקוי קבוע ללא אקונומיקה.

הנח את המכנסיים שטוח על מגבת יבש יבש, או מכנסיים יבשים עם רפידות בלתי נשלף על חבל כביסה או על גב הכיסא. לחלופין, ניתן לייבש רפידות ומכנסיים במייבש כביסה שנקבע על חום נמוך, יחד עם חגורה, מכנסיים וג ‘רזי.

החלף את המכנסיים חגורות וחגורה לתוך המכנסיים לאחר ייבוש.

קח את רפידות הכתף מיוזע מתוך התיק הילוך, ברגע שאתה מקבל הביתה בפועל או משחק. הגדר את רפידות הכתף על הרצפה כדי לתת להם להתייבש. ייבוש כריות כדורגל חשוב להפחית את הצמיחה של חיידקים עובש.

לנגב לכלוך את הכתפיים רפידות עם סמרטוט ספוג מים. יבש את רפידות הכתף עם סמרטוט יבש לאחר שסיימת לנקות אותם. הסר פסים עקשנים לחטא כריות הכתף כדורגל, על ידי ניקוי אותם עם אתלטי חיטוי ציוד ניקוי פתרון או פתרון ניקוי ביתית חיטוי שכותרתו בטוח לשימוש על פלסטיק, בהתאם להוראות היצרן פתרון ניקוי.

קח את כריות כדי להיות מנוקה באופן מקצועי לאחר העונה נגמרה. הם יחודשו וישופצו. הכריות יוסרו מקליפת הפלסטיק הקשה וישטפו במים של 140 מעלות, והקונכייה תיבדק לסדקים ולאחר מכן תנקה עם פתרון אנטי בקטריאלי.