איך לעשות טאי צ ‘י למתחילים – –

למרות שזה אולי נראה, מרכז בוסטון סלטיקס רוברט פאריש מזכה את טאי צ’י עם הרחבת הקריירה שלו והפך אותו לאחד השחקנים הדומיננטיים הוותיקים ביותר בהיסטוריה של ה- NBA. טאי צ’י הגן על הגוף של פאריש מהלחצים של חישוקים פרו, ובאותו אופן יכול לסייע בהגנה על אנשים רגילים, כותב ביל דאגלס ב”מדריך השלם של אידיוט לטאי צ’י וצ’י קונג “. הבנה של טאי צ’י יכולה לשפר את התרגול שלך בבית או לעזור לך בצע את מאסטר טאי צ ‘י או DVD בעת ביצוע התרגילים ברמת מתחילים במדיטציה זו מרגש.

לעמוד עם הרגליים ברוחב הכתפיים בנפרד כדי להתחיל שגרת מתחילים, ממליץ הורים לאם קם Chuen ב “צעד אחר צעד טאי צ ‘י.” תנוח את הידיים על הירכיים שלך. הנח בעדינות לגלגל את ראשך בכיוון השעון וחזור פעמיים. פעל עם שלושה מעגלים ראשיים נגד כיוון השעון. לנשום ולהרים את הכתפיים, לנשוף ולהוריד את הכתפיים.

הרם את ידיך בעדינות לפני הבטן, כאילו הרמת בלון. לנער את הידיים כאילו רועד מים טיפות מהם. המשך שלוש נשימות מלאות. הנמיך את הידיים ועמוד בשקט לרגע.

הרם את הידיים שלך על “ציור הקיר” תנועה כאילו הידיים שלך מכחול ואצבעות שלך זיפים של המברשות. כאשר הידיים שלך להגיע לגובה הראש, להנמיך את הידיים עם האצבעות שלך מוטה כלפי מעלה כאילו עדיין ציור. הרם והוריד את זרועותיך שש פעמים.

לאט לאט להרים את שתי הידיים לפניך עד שהם מעל ואז אחורה ומטה לתאר מעגל מלא עבור “שני ירחים מלא” התרגיל. השלם שש מעגלים מלאים. בצע את “צחצוח האוויר” תנועה, מרים את הידיים מאחוריך ומעלה, לאט להרים את הזרועות שלך לגובה הראש ולהוריד אותם לפניך. השלם שישה מעגלים מלאים ואת שאר הידיים שלך בצד שלך.

הרם את הידיים שלך מול החזה שלך עבור “משחק אקורדיון” תנועה. הזיזו את זרועותיכם בעדינות החוצה, כאילו מנגנים במפוח של האקורדיון ומחזירים את זרועותיכם פנימה בעדינות. עשו שש תנועות החוצה והניחו את זרועותיכם לצדדים.

הרם את הידיים שלך מול החזה שלך כאילו עושה את חזה על תנועה “שוחה על הקרקע”. להאריך את הידיים קדימה בצורה חלקה, רגוע. להזיז את הזרועות שלך ולהביא אותם בחזרה לחזה שלך לעשות שש משיכות מלאות. הנמך את זרועותיך.