איך לעשות קרוב לדחוף לדחוף קופצים

אם אתה רוצה הטון ולחזק את התלת ראשי, בחלק האחורי של הזרועות שלך, לעשות קרוב לדחוף שכיבות סמיכה חלק משגרת האימונים שלך כוח. מחקר בחסות המועצה האמריקאית על פעילות גופנית הראה כי סוג זה של לדחוף למעלה הוא אחד התרגילים היעילים ביותר עבור התלת ראשי שלך. זה גם עובד החזה שלך ואת הכתפיים ומעורב הליבה שלך ואת הירכיים העליונות כדי לייצב את הגוף. לקבלת תוצאות אופטימליות, לשלוט בצורה נכונה ולשנות את לדחוף כלפי מעלה כדי לפגוש את רמת הכושר שלך.

להתחמם עם 5 עד 10 דקות של פעילות גופנית לב וכלי דם נמוכה כדי לקבל את הדם זורם כדי להכין את הגוף שלך לעבודה לבוא. ללכת ריצה, לרכוב על אופניים, דוושת מכונת אליפטי, קפיצה חבל או לעשות קפיצות שקעים.

לרדת על כל ארבע ואת המיקום הידיים שלך ישירות מתחת הכתפיים שלך או מעט צר. קרוב יותר הידיים שלך יחד את התרגיל קשה יותר את הדגש יהיה על התלת ראשי. מורחים את האצבעות על הרצפה כדי לייצב קצת יותר קל. אם תרצה, טופס לב, יהלום או בצורת משולש עם האגודלים שלך ואת האצבעות, אשר יגדיל את הקושי.

הדק את הבטן שלך כדי לתמוך בגב שלך, ולאחר מכן להאריך את הרגליים מאחוריך ואת לתמוך על הכדורים של הרגליים. אל תשקעו את פלג הגוף העליון אל הרצפה ואל תדחפו את הירכיים. החזק את glutes ואת quadriceps כדי לעזור לשמור על הגוף ישר כמו קרש.

לכופף את המרפקים, לשמור אותם בחוזקה על צידי הגוף שלך, ולהוריד את החזה לעבר הרצפה כפי שאתה לספור עד שלוש. הפסק להוריד כאשר החזה שלך הוא בערך שני סנטימטרים מעל הרצפה ואת הזרועות שלך כמעט מקבילים לרצפה.

הארך את המרפקים ודחוף את עצמך למיקום ההתחלה בערך בחצי מהזמן שנדרש כדי להוריד את עצמך. תאר לעצמך לדחוף את הרצפה ממך, ולשמור על הגוף ישר כמו קרש כל הזמן. מיד להיכנס לחזרה הבאה.