איך לצרוך שמן קוקוס מדי יום

מ ריכוך העור כדי מיזוג שיער, שמן קוקוס הוא היקר כמו סיוע אקטואלי – אבל היתרונות של שמן עתיק זה הם יותר מעומק העור. על פי קוקוס, חיבורים, צריכת 2 עד 4 כפות. של שמן קוקוס ליום עשויים להציע מגוון של perks בריאות, כולל מטבוליזם מהיר יותר, שיפור תפקוד בלוטת התריס חסינות גדולה יותר למחלה. יתרונות אלה הופכים שמן קוקוס מקור שומן מושך עבור אלה המבקשים ירידה במשקל ובריאות טובה הכוללת. עם קצת תכנון ויצירתיות, אתה יכול לשלב את השמן לתוך התפריט שלך לצרוך אותו על בסיס יומי.

תחליף שמן קוקוס לחמאה או מרגרינה – במיוחד כאשר אפייה או מחפשים עשירים ציפוי ללחם. כפי שמסביר האתר מסורות טרופיות, שמן קוקוס מתקשה בטמפרטורות מתחת 76 מעלות F, מה שהופך אותו תחליף יעיל עבור שומנים אחרים semisolid.

מוסיפים 1 עד 2 כפות. של שמן קוקוס כדי שייק עשה עם פירות, יוגורט או מרכיבים אחרים אתה נהנה. זה יהיה להקנות מרקם עשיר, עבה, כדי לערבב משקאות תוך כדי לעזור לך להגיע אל המטרה היומית שלך עבור צריכת שמן קוקוס.

השתמש שמן קוקוס כמו השמן העיקרי שלך בשיטות בישול בטמפרטורה גבוהה, כגון טיגון. בגלל שמן קוקוס מורכב בעיקר של שומן רווי, זה עמיד לחמצון ויציב בסביבות חום גבוה, על פי קוקוס שמן מרכז. שלא כמו בשמנים בלתי רוויים, שמן קוקוס אינו מייצר רדיקלים חופשיים הפוגעים בבריאות כאשר הם חשופים לטמפרטורות חמות וניתן לחמם אותם מחדש פעמים רבות.

לאכול שמן קוקוס ישירות בכף, במיוחד אם בחרת להשתמש שמן קוקוס בשאר-בתולה. מכיוון שמן זה הוא ריחני וטעם טבעי, אתה יכול ליהנות לאכול אותו בכוחות עצמו – במיוחד אם אתה אוהב את הטעם של קוקוס בכלל. צריכת 1 עד 2 כפות. של שמן ישר מן הצנצנת כמו חטיף יכול להגביר את האנרגיה שלך להרוג את הרעב שלך עד הארוחה הבאה שלך.

לצרוך כמוסות שמן קוקוס. אם אתה מוצא את הטעם או המרקם של שמן קוקוס unappealing או פשוט אין לי זמן לשלב אותו לתוך הארוחות שלך, בליעת כמוסות היא דרך נוחה לקצור את היתרונות הפנימיים של מוצר זה.