בפעם הראשונה תותבות ושמן זית לחניכיים כואבות

בפעם הראשונה מתלים ללבוש לעתים קרובות סובלים חניכיים כואבים כמו הפיות שלהם להתאים את נוכחותו של אובייקט זר הלסתות שלהם ללמוד לנוע סביב התותבות. על פי “Mayo Clinic הספר של הסעד הבית,” שמן זית הוא תרופה פופולרי ויעיל לחניכיים כואבות. זה לא ימנע זיהום, דלקת חניכיים וגורמים אחרים של חניכיים כואבות, עם זאת, אז אם הכאב מחמיר או נמשך כמה שבועות, להתייעץ עם רופא השיניים שלך.

תותבות וחניכיים

שיניים תותבות לעיתים קרובות לגרום לחניכיים כואבות בשבועות הראשונים. החניכיים שלך עלול להיות מגורה על ידי התותבות עצמן, דבק תותבת או הלעיסה שונה הלובשים תותבים רבים עוסקים. לפעמים החניכיים כואבת לא נגרמות על ידי השיניים התותבות אלא על ידי המצב הבסיסי שדרשו תותבות. על פי “Mayo Clinic Clinic Health Book”, רבים מחוסרי השיניים סובלים מדלקת חניכיים, ויכולים לגרום לנפיחות וכאב בחניכיים.

שמן זית הסעד

שמן זית מטפל בכניעות חניכיים על ידי מזעור הנפיחות והגברת רמות ויטמין K, אשר יכולים להפחית את החיידקים בפה, על פי “Mayo Clinic Book of Home Remedies”. כל שעליך לעשות הוא פשוט swish כף שמן זית בפה שלך במשך כמה שניות וירוק אותו. חזור על כ 10 דקות. בלילה כאשר אתה מסיר את השיניים התותבות שלך, להחיל שמן זית ישירות החניכיים.

סימנים של זיהום

אם טיפולי שמן זית אינם עוזרים, או אם הכאב עדיין קיים או גרוע יותר לאחר שבוע, התייעץ עם רופא השיניים שלך. חלק מחובשי השיניים סובלים מדלקות חניכיים ולסת, במיוחד אם יש להם לאחרונה כמה שיניים שהוסרו, על פי “Mayo Clinic Clinic Health Book”.

בעיות אחרות

כמה wearers תותים סובלים יובש כרוני יבש. דבקים תותבים רבים מייבשים את הפה, וכתוצאה מכך כאב ורגישות בחניכיים. שמן זית יכול לסייע במניעת יובש בפה. דאב את השמן על החניכיים שלך כמה דקות לפני שתחיל תותבות שלך. המתן החניכיים לספוג את השמן ולאחר מכן לנגב כל שמן עודף עם מטלית. מדי פעם, תותבות מתאים כראוי לגרום לחניכיים כואבות, שמן זית סביר לעזור עם בעיה זו. אם אתה מבחין כי התותבות שלך להסתובב בפה או שאתה מתקשה לדבר כמה שבועות לאחר קבלת השיניים התותבות שלך, להתייעץ עם רופא השיניים שלך.