גולף drills כי לסובב דרך השפעה

על מנת לשמור על רצף תקין של תנועת הגוף בתנופת גולף ולשמור על המועדון על הנתיב הנכון, אתה חייב ללמוד לסובב את פלג גוף עליון באמצעות השפעה עם הכדור לתוך בצע דרך. אי ביצוע זה יכול לגרום יריות אסון כי חוסר כוח נסיעה בכיוונים בלתי צפויים. תרגול כמה תרגילי בסיסי, עם זאת, ואתה יכול ליישר את היריות האלה ולשים קצת פופ התנופה שלך.

סיבוב מלא

סיבוב מלא של פלג גוף עליון, על פי בן הוגאן, דורש חזרה הכתף לאחור במהלך ההמראה של המועדון ואת הכתף הבאים להפוך את downswing, דרך ההשפעה. גולף חובבים רבים מזניחים את הכתף פונה, נדנוד במועדון אך ורק עם זרועותיהם במקום. הוגאן מעודדת גולף לחשוב על הכתפיים ועל הגוף העליון מסתובב סביב עמוד השדרה, אשר צריך לשמור על זווית שלה להגדיר כדי לעקוב אחר.

מקבץ מועדון מקביל

קרל רביטו, כותב על Tips.com טיפים, מציע תרגיל כדי להדגים את ההרגשה של סיבוב מלא של פלג גוף עליון. נניח את הגדרת המיקום שלך עם מועדון גולף על הקרקע, במקביל לחלק הפנימי של רגל ימין. החזק מועדון שני על החזה שלך, במקביל לקו הכתף שלך. בצע תנועה backswing, סיבוב הגוף עד למועדון על החזה שלך הוא ממש מעל רגל ימין שלך במקביל למועדון על הקרקע. להחזיק עמדה זו לרגע כדי להכיר את ההרגשה. זה backswing מלאה מעביר אותך במצב הנכון לבצע סיבוב מלא למטה דרך הכדור.

אבזם חגורה

בן הוגאן מציע להתאמן עם המחשבה בראש ובראשונה לסיים עם אבזם החגורה שלך מול המטרה. תרגיל טוב כרוך להכות דלי של כדורים לחשוב רק על סיבוב של הירכיים ואת פלג גוף עליון כדי לסיים בעמדה זו. התמקדות במחויבות זו להפוך את הגוף העליון תספק את התחושה של האצת הצורך של הגוף העליון לא רק את הכדור אבל גם דרך זה.

שני מקדחה מועדון

ידוע גולף מורה ג ‘ים מקלין מציע תרגיל כדי לעזור גולף להאיץ את הגוף באמצעות השפעה שיש לקחת שני מועדונים – אחד בכל יד. עדיף להשתמש זוג של מגהצים דומים עבור תרגיל זה ואתה רוצה להגדיר בעמדה הרגילה שלך מחזיק את הידיים, ואת אחיזת המועדון, בערך 2 עד 3 סנטימטרים זה מזה. מתוך עמדה זו, תוכלו לאט להתחיל backswing עם שני המועדונים, להתרכז סיבוב הגוף. ברגע שאתה מגיע למעלה, לאט המעבר לתוך downswing מבוקר. תוכל רק לשמור על מועדונים מלהתרסק אחד לתוך השני אם אתה לסובב את הגוף העליון במלואו דרך אזור ההשפעה אל תוך פעל.