דרכים טובות לקבל חלבון על דיאטה נוזלית

קבלת מספיק חלבון בזמן על דיאטה נוזלית יכול להיות מאתגר, אבל זה לא בלתי אפשרי. בהתאם לסוג של דיאטה נוזלית, ישנם מזונות עשירים בחלבונים שניתן לכלול. חלק מהם ניתן לרכוש, ואחרים חייבים להיות מוכנים מאפס. לכן, מקבל מספיק חלבון הוא עניין של יצירתיות, תושייה וכמה כישורי בישול בסיסיים. ישנם שני סוגים של דיאטות נוזלי, אשר אחד אתה על תקבע אילו סוגים של מקורות חלבון אתה יכול לכלול.

חלבון צרכים

המכון לרפואה ממליץ על צריכת חלבון יומי של 0.8 גרם חלבון לכל קילוגרם של משקל הגוף. כדי לחשב את הצרכים הספציפיים שלך, לקחת את משקל הגוף שלך פאונד ולחלק אותו על ידי 2.2. ואז להכפיל את המספר 0.8 על מנת לקבל את המספר הכולל של גרם של חלבון אתה צריך לצרוך כל יום. ההמלצה היומי הממוצע הוא סביב 56 גרם למבוגר 160 פאונד. לאחר הניתוח, כאשר דיאטות נוזלי נוטים להיות מנוהל, דרישות חלבון יכול להגדיל עד 2.0 גרם של חלבון לכל קילוגרם של משקל הגוף.

דיאט נוזלי נקי

דיאטה נוזלית ברורה מתירה רק מזונות שהם נוזלים ברורים או להיות נוזלים ברורים בטמפרטורת הגוף, כגון מיץ, ג’לטין, תה, קרח פופ ומרק. תזונה טיפוסית נוזלית ברורה יכולה לספק כ 600 קלוריות ו 6 גרם של חלבון, על פי ג ‘קסון סיגלבוים Gastroenterology. אבל מרק מרק אבקת המוצעים בדרך כלל על דיאטה זו, כגון בשר בקר, מספק רק 1 גרם של חלבון למנה. אתה יכול לעשות מלאי בשר מתוח שלך או לרכוש מרק משומר ללא שומן, כי הוא גבוה יותר מאשר חלבון מרק כדי להגדיל את צריכת החלבון. לדוגמה, מלאי עוף תוצרת בית מרק מרק משומר ללא שומן מכילים כ 6 גרם של חלבון לכל כוס.

דיאט נוזלי מלא

דיאטה נוזלית מלאה כוללת את כל מה שמותר על דיאטה נוזלית ברורה בתוספת מרקים מתוקים, חלב, גלידה, תוספות תזונה שייקים, פודינג ויוגורט. Medline פלוס גם קובע כי המטרה התזונתית לאדם על נוזלים מלא צריך להיות 1,350 ל -1,500 קלוריות ו 45 גרם חלבון ליום, אבל זה יכול להיות מותאם כדי לענות על הצרכים הגבוהים. מוצרי חלב כגון יוגורט, חלב, בשר המניה, מרקים שמנת ושיער מחליף הארוחה הם כל מקורות חלבון המתאים לתזונה זו.

מגבלות זמן

דיאטות נוזלי ברור משמשים בדרך כלל לקראת בדיקה רפואית או הליך כירורגי. חשוב לא להמשיך דיאטה נוזלית ברורה במשך יותר משלושה עד חמישה ימים, כי סוגי מזונות מותר לא יכול לספק מספיק חלבון או קלוריות כדי לענות על הצרכים שלך בטווח הארוך. דיאטה נוזלית מלאה, עם זאת, יכול לספק מספיק חלבון והוא יכול להיות רדוף במשך תקופה ארוכה יותר של זמן – כל עוד אתה להיות במעקב הדוק על ידי הרופא שלך.