זנגביל וקינמון לדלקת קיבה

גסטריטיס מתפתח כאשר הבטן בטנה הופך מודלק. רופאים לעיתים קרובות לרשום נוגדי חומצה חוסמי היסטמין כדי להפחית את ייצור החומצה או אנטיביוטיקה, אם דלקת הקבה היא בשל זיהום. מחקרים מדעיים מראים כי ג’ינג’ר עשוי להיות יעיל בהריגת חיידקים הגורמים לעיתים קרובות לגסטריטיס. בנוסף, קינמון יכול להילחם E. קולי, עוד חיידקים הקשורים דלקת במערכת העיכול. לפני שתנסה לטפל בכאבי בטן או בגסטריטיס עם עשבי תיבול, דבר עם רופא.

דַלֶקֶת הַקֵבָה

הגורמים לדלקת גסטריטיס כוללים צריכת אלכוהול עודפת, בליעה ארוכת טווח של תרופות נוגדות דלקת לא סטרואידליות, NSAIDs, וירוסים, מחלות עיכול ומחלות אוטואימוניות. הגורם השגרתי ביותר של גסטריטיס הוא חיידקים הליקובקטר פילורי, גם קשורה חזק עם כיבים וסרטן קיבה. ההערכה היא כי חיידק הליקובקטר פילורי עלול להדביק בין 20 ל -50% מהאמריקאים, אך באזורים פחות מפותחים, האומדן עולה ל -80%, על פי נתוני המרכז הלאומי לחקר מחלות העיכול. אם יש לך גסטריטיס, ייתכן שיהיה כאב בטן העליון או לחץ. מקרים רבים, אם כי, הם אסימפטומטיים.

זַנגבִיל

אם הבדיקות מראות נוכחות של חיידקים הליקובקטר פילורי, HP, בדרכי העיכול, הרופא עשוי לרשום אנטיביוטיקה. במחקר שפורסם ב -2005 במחקר Phytotherapy, החוקרים בדקו 24 תמציות בוטניות ב -15 זני HP שונים. ג ‘ינג’ ר היה אחד משלושת תמציות היעיל ביותר בחיסול חיידקים של HP, יחד עם מוסקט רוזמרין. ג’ינג’ר, תבלין שמקורו בשורש של צמח טרופי רב-שנתי, הוא טיפול ידוע בחולי סוכרת, בחילה ובחולי תנועה. מחקר רפואי מציע כי שורש ג’ינג’ר יעיל גם ברקמת דלקת מרגיעה. המרכיבים בשמנים נדיפים של השורש, הנקראים ג’ינג’רולים, הם בעלי תכונות אנטי-דלקתיות, על-פי ד”ר מרילי א. קון, דוקטור הספר 2008 “וינסטון וקוהן – טיפול צמחים ותוספים”.

קינמון

קליפת קינמון כבר זמן רב שימש תבלין קולינרי תרופה. מרפאים עממיים הסתמכו על קינמון לטיפול במצבים כגון עיכול, דלקת ודלקת פרקים. זהו תבלין carminative, אחד זה מקל על המעי הגס ומסייע לעיכול. מחקרים במעבדה, על פי מרכז הזיכרון לסלואן-קטרינג, MSKCC, העידו על יעילותו של הקינמון להפחית דלקת ולהרוג חיידקים. מחקרים מראים גם כי התבלין יעיל בחיסול החיידק E. coli, אשר מקושר לדלקת מעיים, על פי אפריל 2007 “העיתון הברזילאי של מחלות זיהומיות.”

זהירות

אם אתם נוטלים תרופות נוגדות קרישה, שימו לב שז’אנגר עלול להגביר את יכולת הדילול בדם, מזהיר קון. בנוסף, מציין MSKCC, קינמון מכילים coumarin, סוכן דליל דם לא צריך לקחת עם נוגדי קרישה. קינמון גם מוריד את רמות הגלוקוז בדם, אשר עשוי להיות חשש אם אתה חולה סוכרת.