חומצה פולית פיתוח גוף

חומצה פולית הוא ויטמין B שכולם צריכים. מכיוון שזה היה פופולרי במקור למניעת פגמים עצביים רציניים, זה היה דרישה על ידי החוק הפדראלי בארה”ב לחזק מזון מאז 1988. עם זאת, הפופולריות של התרופה היא פורצת לאופקים חדשים, עם פיתוח גוף להיות כיבוש האחרון שלה. אתה צריך לממש את הטיפול שלך אימוץ של תרופה זו בתפקיד החדש שלה למצוא, עם זאת.

רציונלי לשימוש חומצה פולית

חומצה פולית מסייעת ביצירת DNA. חלבונים לספק את אבני הבניין שאתה צריך לבנות מסת הגוף, אך ללא חומצה פולית, הגוף שלך לא יכול לגשת רבים של אבני הבניין האלה חומצה אמינו. כמו ויטמין B, חומצה פולית היא הכרחית במערכות אנזים רבות כי הגוף שלך צריך לבנות את החלבונים הדרושים. אף כי לא אנזים עצמו, חומצה פולית תומכת באנזימים בעבודתם, תפקיד המוזכר בעגה הרפואית כקו-אנזים. זה מסביר מדוע חומצה פולית הוא פופולרי בקרב bodybuilders.

איך זה עובד

חומצה פולית עובדת עם ויטמין B-12 כדי ליצור המוגלובין בדם, ואז זה עוזר לגוף לבנות תאים חדשים של אבני הבניין חומצה אמינו. אם היה זה מסת גוף בלבד, היית יכול להיות מסת שריר עצל. עם זאת, על ידי עוזר להרכיב המוגלובין, חומצה פולית נותן לך חמצן מוגברת נושאת כוח, אשר הכרחי עבור ביצועים אופטימליים. זה תפקיד כפול עושה חומצה פולית חלק חשוב של תהליך פיתוח גוף.

מתי ואיך

במאמר שפורסם ביוני 2004 בכתב העת “ספורט רפואה”, החוקר צ’רלס למברט ועמיתיו פרסמו הנחיות מפורטות שיעזרו לכם כמפתחים. הם נתנו המלצות מפורטות על מה לאכול במהלך לסירוגין עונות השנה. המחקר שלהם הדגיש כי אתה צריך דיאטה חלבון גבוהה במהלך העונות מחוץ לתקופות טרום תחרות. המחקר שלהם מציע דיאטות חלבון גבוהה לבנות שריר לשרוף שומן על ידי יצירת יותר חום. חומצה פולית כנראה מגיע שימושי בשלב זה כדי לעזור לך להפיק תועלת מרבית מן הדיאטה גבוהה חלבון.

צריך זהירות

מחקר שפורסם ב- Journal of American Medical Association העלה חששות מפני קשר בין חומצה פולית לסרטן. אתה עלול להיות מרומה לתוך עודף חומצה פולית על ההנחה כי הוא מסיס במים ויטמין. אבל הזהיר: חומצה פולית היא יוצאת דופן. למרות מסיס במים, הוא מאוחסן בכבד, לשים אותך בסיכון רעילות אם אתה overuse אותו. תמיד לחפש ייעוץ רפואי לפני השימוש בתוספי מזון.