חטיפים בריאים טובים לשחיינים

חטיף בריא חשוב לכולם, אבל במיוחד עבור שחיינים, אשר עובדים כל גופם בעוצמה במהלך אימונים ותחרויות. שחיינים שרוצים לשמור על רמות האנרגיה שלהם זקוקים לתכנית ארוחה מאוזנת היטב המשקפת תזונה נורמלית ובריאה בתוספת חטיפים נוספים לפני האימון ואחריו. אם אתה זקוק לעזרה נוספת בתכנון הארוחות, בקש מהמאמן שלך להמליץ ​​על דיאטנית רשומה.

צריכת אנרגיה

שחיינים רציניים או תחרותיים דורשים הרבה חטיפים נוספים – הרבה יותר מאשר לא ספורטאים או מזדמנים, שחיינים פנאי. שחיינים מתחילים לרוקן את חנויות האנרגיה שלהם בתוך 90 דקות של אימון, על פי אליסון גרין, דיאטנית רשומים TeamUnify. כאשר זה קורה, הגיע הזמן חטיף. חטיף לאחר אימונים עניינים, מדי, אז אתה להתאושש בין הפגישות והם מוכנים לתחרויות.

פחמימות

שחיינים דורשים כ-55 עד 60 אחוז מהפחמימות בדיאטה שלהם, על פי אתר האינטרנט של קולורדו. שני פחמימות פשוטים ומורכבים הם חלק חשוב של אימון תדלוק. פשוט carbs הם פשוט sugars עם מבנה כימי המורכב אחד או שניים sugars. הם נותנים לך פרץ של אנרגיה. פחמימות מורכבות מורכבות ממבנה כימי המורכב משלושה סוכרים או יותר, מקושרים יחד כדי ליצור שרשרת. סוכרים אלה עשירים בעיקר בסיבים, ויטמינים ומינרלים ולקחת יותר זמן לעכל. פחמימות מורכבות לשמור על האנרגיה שלך יציב לפני ואחרי אימון ותחרות. לשלב את שניהם לתוך חטיף שלך. חטיפים בריאים עם פחמימות מורכבות כוללים קערה של דגני בוקר, עוגות אורז ופופקורן. עבור התפרצויות של אנרגיה, נסה בייגל עם דבש עבור שילוב של פחמימות מורכבות ופשוט.

חֶלְבּוֹן

חלבון מסייע לגוף לבנות ולתחזק רקמת שריר ואת האנזימים המסייעים השרירים שלך להתאושש ולחזק. החדשות הרעות הן שאם אתה אוכל יותר חלבון ממה שאתה באמת צריך, הגוף שלך יהיה להמיר אותו שומן, אבל, כאשר אתה אימון, אין זה סביר כי תוכל להגזים. כ 15 עד 20 אחוזים של קלוריות שלך צריך לבוא מחלבון. יוגורט הוא חטיף חלבון גבוה בריא עבור שחיינים, אבל כדי להיות בטוח לעשות בחירה כי הוא נמוך בסוכר. אגוזים הם בחירה טובה, גם, אבל הם עשירים בשומן, ולכן לא צורכים אותם עודף.

שמן

שומן צריך להיות חלק חוסך של דיאטה של ​​מישהו, אבל במיוחד כאשר אתה הרכבת על מהירות וזריזות במים. תתרחק בחטיפים חטיפים לא בריאים כמו צ ‘יפס או סופגניות, גם אם פחמימות מרגיש כאילו הם דלק לך באופן זמני. אתה צריך קצת שומן כדי לעזור לגוף שלך להפיץ ויטמינים, כך לחפש מקורות בריאים. ברים איור הם בחירה טובה, כמו גם עוגיות שיבולת שועל, במיוחד אם אתה יכול למצוא זנים מופחת שומן.