חינם מים אירובי שגרות – –

כוח שריר מוגבר, אובדן שומן וגמישות רבה יותר הם רק כמה מן היתרונות שתיהנה מאירובי מים, על פי המכללה האמריקנית לרפואת ספורט. אירובי מים הם פעילויות מתאימות אם אתה בשנות ה -20 או ה -60 שלך. הם גם להגביר את תוכנית הכושר שלך, כי, כמו ACSM מסביר, עמידות המים של הציפה נותן לך יותר אמון מאשר תרגילי קרקע. בנוסף, הם קל על המפרקים.

לעמוד ישר בבריכה ולהתחיל ללכת על המקום. תביא את הברכיים למעלה ככל שתוכל ואת הנדנדה הידיים שלך ככל האפשר. לנשום פנימה והחוצה במהלך התרגיל. מרץ כשלוש דקות או עד שאתה חסר נשימה.

לעשות 10 עד 15 שקעי קפיצה בבריכה. תעמוד ישר עם הידיים על ידי הצדדים שלך. לכופף את הברכיים לקפוץ גבוה ככל האפשר תוך בעיטות הרגליים החוצה הצדה. בו זמנית מזיז את זרועותיך הצדה והלאה מעל הראש. כאשר אתה נוחת הרגליים שלך צריך להיות קצת מלבד הברכיים כפופות.

לעמוד מקביל לקיר הבריכה והחזק על הקצה עם זרועך הימנית לתמיכה. זז מעט קדימה עם הרגל השמאלית שלך בזמן הרמת מעט את העקבים של הרגל האחורית שלך מהרצפה. חזור למיקום רגיל. לעשות 10 חזרות. להחליף כיוונים ולעשות 10 lunges עם הרגל השנייה שלך.

לעמוד במקביל לקיר. החזק את הקצה ביד ימין. שמור על רגל ימין שלך נטוע על הרצפה לאט להרים את הרגל השמאלית החוצה לצד גבוה ככל האפשר. כפי שאתה להרים את הרגל, להרים את היד החוצה לצד מעל הראש. החזק למשך שניה או שתיים. החזירו את הרגל והזרועה למקומם המקורי. חזור על 10 עד 15 פעמים. פונים ופנים לכיוון אחר וחוזרים על התרגיל עם רגל שמאל וזרוע שמאל.

מניחים את הגב על הקיר של הבריכה ואת שאר הידיים לאורך הקצה. תביא את הברכיים עד החזה שלך או עד כמה שאתה יכול לעבוד את שרירי הבטן. לעשות 5 עד 15 חזרו שוב ושוב. תביא את הברכיים למעלה אבל מעט לסובב את הברכיים לצד כך אתה עובד abdominals אלכסוני שלך. לעשות חמש עד 15 חזרות על שני הצדדים.