טחורים מעצירות אצל תינוקות

טחורים, הנקראים גם ערימות הם כואבים, ורידים נפוחים בפי הטבעת ופי הטבעת התחתונה. הם מתרחשים עקב לחץ מוגבר על כלי הדם הממוקם בחלק התחתון של המעי הגס. טחורים הוא מצב נדיר בתינוקות, על פי אתר המידע safehemorrhoidtreatment.com. כאשר טחורים להתרחש תינוקות, הם נגרמים בדרך כלל על ידי עצירות. טיפול עצירות יכול לעזור להפחית את הסיכון של טחורים התינוק שלך.

עצירות

עצירות היא המעבר הנדיר של הצואה או קושי עם תנועת מעיים. התינוק עלול לפתח עצירות גם אם הוא לא אוכל מזון מוצק. חלב אם ו נוסחאות מבוצר ברזל יכול לגרום לתינוק שלך להיות עצירות, מציין safehemorrhoidtreatment.com. עצירות יכולה להתפתח לטחורים אם הצואה היבשה מפעילה לחץ על כלי הדם בפי הטבעת ופי הטבעת.

תסמינים

דם אדום בהיר בצואה הוא הסימפטום השכיח ביותר של טחורים בתינוקות, על פי womenandinfants.org. תסמינים אחרים כוללים גושים במכרז ליד פי הטבעת, כאבים אנאליים ובכי בלתי נשלט, במיוחד במהלך מעיים. אם התינוק שלך יש דימום רקטלי לחפש טיפול רפואי מיידי כדי לוודא שהסיבה היא טחורים ולא בעיה אחרת.

מְנִיעָה

אתה יכול למנוע טחורים בתינוק שלך על ידי הבטחת כי התינוק שלך יש הרגלי מעיים קבועים. ודא כי התינוק שלך יש 4-6 חיתולים חד פעמיים רטובים בתקופה של 24 שעות, על פי אוניברסיטת מישיגן מערכות בריאות. תן לתינוקות שלך מספיק נוזלים כדי לעזור לרכך את הצואה. לעסוק התינוק שלך בפעילות גופנית קבועה כדי לעזור להעביר את הצואה דרך גופו.

יַחַס

אם תינוקך סובל מטחורים, רופא הילדים שלך ימליץ על משחות ומזהמות טחורים כדי לסייע בהפחתת כאבים ודלקת, על פי womenandinfants.org. הרופא עשוי גם להמליץ ​​על מספר טיפולים טיפול ביתי כדי להפחית את הסימפטומים. שים חבילות קרות על פי הטבעת של התינוק למשך זמן קצר כדי להקל על כאב ונפיחות. השתמש מגבונים לתינוק לנגב את פי הטבעת. הימנע רקמות טואלט כי הם יכולים לגרד ולגרות את האזור. אם הטחורים לא להשתפר עם טיפולים בבית, פנה לרופא הילדים שלך.