יד עוטפת לעומת כפפות ניאופרן

באגרוף ובאומנויות לחימה מעורבות, הידיים הן בין הנשק החשוב ביותר ללוחם. במהלך התחרות והדרכה, יש להקפיד לספק תמיכה וריפוד לעצמות המטאקרפליות הקטנות שמרכיבות את היד. יד עוטפת ג’ל כפפות ניאופרן מבודדים הן אפשרויות נפוץ לאימון בגלל קלות היישום שלהם ואת העובדה כי שתי הידיים תומך יכול לעשות בה שימוש חוזר.

עטיפות יד ועטיפות כפפות ג’ל משרתות את אותה פונקציה כמו חלקים של ציוד מגן ליחידים המשתתפים בספורט לחימה. ההגנה כי הן לספק מקטין את הסיכויים של פציעות בעצמות של היד. עטיפות יד בסגנון מסורתי עטופות סביב בין כל אצבע כדי לספק ריפוד נגד השפעות, עוטפים להמשיך סביב פרק ​​היד כדי להוסיף תמיכה נוספת. עטיפות כפפות ג’ל מספקות שכבת ריפוד שמבצעת כמו בולם זעזועים ביד במהלך ההשפעה.

כדי להשתמש בעטיפות יד בסגנון מסורתי, אתה לעטוף את רצועת הכותנה סביב היד, הקפד להקיף כל אצבע בודדת, את כף היד ואת פרק היד גם. מתחילים יכולים להשתמש במספר שיטות, כולל דמות 8, שהיא טכניקה כי ניתן להשיג בתוך דקות. ג’ל יד עוטפים בקלות החליק על היד והידק עם השימוש של וו ו לולאה החומר על הגב של פרק היד.

ככל שההגנה נעשית, עטיפת היד של הג’ל אינה מספקת קרוב לרמת התמיכה שעוטפת יד בסגנון מסורתי עושה. מה לעטוף את ג ‘ל יד עושה הוא להצטיין בליעה השפעה כאשר להכות שק כבד או במהלך הפגישות sparring. עם זאת, זה יהיה שלילה אם אתה זורק אגרופים קשה מספיק כדי צריך ריפוד ברמה הבאה של פרקי האצבעות.

כמה מתאגרפים ואמנים לחימה מעורבים להשתמש בעטיפות יד בשילוב עם עטיפות כפפות ג’ל כדי לספק הגנה מקסימלית. חלק מהמתחרים בוחרים להשתמש בכל תמיכת יד על בסיס תנאי על פי כמה תמיכה הם צריכים עבור קטע מסוים של הכשרה. מעשים קלים יותר כגון עבודה כיס להתמקד תיק עבודה מהירה לקרוא קריש הכפפה ג’ל, ופעילויות ניקוב כבד דורשים יד מסורתית עוטפת. בסופו של דבר, העדפה אישית צריכה להיות הגורם הקובע. אתה לא צריך לעסוק בפעילות שבה אתה מרגיש את הידיים שלך לא מוגנים מספיק.

פוּנקצִיָה

יישום

תובנה מומחה

שיקולים