כאב ירך מ גולף

גולף נראה כמו ספורט ברמה נמוכה לצופה מזדמנים. אין לרוץ או להתמודד, אנשים רבים לשחק גולף להירגע, ואפילו קריינים בטלוויזיה לדבר בקול מהוסה. במציאות, גולף דורש הרבה מהגוף שלך. בנוסף הליכה מרחקים ארוכים מן החור הראשון לאחרון, רמה גבוהה של שליטה בשרירים צורך לבצע ירייה טובה היא ראויה להערצה. גולף יוצר את חלקה של פציעות. כאב היפ הוא סימפטום אחד אתה עלול להיתקל.

תסמינים

הסימפטומים של כאבי הירך הקשורים גולף יכולים להשתנות בצורה ועוצמה, תלוי מה יש לך נפגע. כאבי מפרקים דומים דלקת מפרקים עשויים להתקיים במהלך לשחק ולהשתה לאחר שתסיים golfing. מאמר ב”שיקגו סאן-טיימס “אמר כי חלק מהגולפאים המתלוננים על כאבי מפרקים כאלה עשויים להיות מאובחנים בטעות עם דלקת פרקים, אך למעשה סובלים סחוס קרוע. כאבים בירך ובאגן עשויים להתרחש מתוך overextending משותף יכול להגדיל במהלך פעילויות שגורמות לך להתפתל. תחושת הירך שלך לתפוס לתפוס בעת שינוי מיקום – במיוחד כאשר עולה ממקום ישיבה – יכול להיות גם סוג של כאב ירך מנוסים על ידי שחקני גולף.

גורם ל

הגורם העיקרי של כאב ירך מ גולף הוא כמות גבוהה של לחץ על המפרק ואת השרירים מסביב במהלך הנדנדה. סיבוב חיצוני של הירכיים במהלך הנדנדה יכול לשים זן משמעותי על המפרק כאשר התאמן לעתים קרובות, כמו אחד עושה על הממוצע 18 חור כמובן. המהירות שבה אתה הנדנדה יכול גם להדגיש את הירכיים אם התנופה שלך אינו נשלט או חלקה.

משחק שינויים

ייתכן שתוכל לחסל כאבים ירך קלים על ידי שינוי הדרך בה אתה משחק את המשחק שלך. ללמוד את התנוחה הנכונה כדי לשמור כאשר מתנדנד – עם הגב ישר, הרגליים נטוע רוחב הכתף בנפרד, איזון מופץ באופן שווה על שתי הרגליים – יכול לעשות את ההבדל בכמות המתח לשים על הגב, הירכיים והצוואר, יכול אפילו לשפר את התוצאות שלך משחק. מתנדנד בצורה חלקה, אך לא קשה מדי, גם שומר על שרירי הירך והמפרקים בלחץ.

למתוח את זה

מתיחה שרירי הירך שלך לפני שתתחיל הסיבוב שלך יכול למנוע פגיעה, לא משנה איך אתה התנופה. תרגיל הירך אחד אתה יכול לנסות הוא יושב על כיסא עם הרגליים על הקרקע שלך הברכיים כפופות בזווית של 90 מעלות. מקום כדור – בגודל של כדורסל, כדורגל או kickball – בין הברכיים שלך ולהשתמש שרירי הרגל העליונה כדי לסחוט. החזק את הסחיטה למשך עד 30 שניות.

טיפול רפואי

פציעות גולף להשתנות בחומרת, זן שריר קטן, דלקת גידים, ברסיטיס או כאבים במפרקים ניתן להקל עם שאר, הדובדבן מעל משככי כאבים. אמצעים אלה כמעט זהים לטיפול המומלץ עבור דלקת מפרקים של הירך, על פי “רופא המשפחה האמריקאי”. אם כאב ירך ממשיך לאחר ביצוע שינויים וטיפול בבית, ייתכן שיהיה צורך בטיפול רפואי נוסף – כולל פיזיותרפיה, תיקון כירורגי עבור שרירים קרועים וגידים, או אפילו החלפת מפרק הירך.

על פי הספורט פגיעה בעלון, כאבי הירך הוא צורה חדשה יחסית של פגיעה גולף לעומת הדורות הקודמים של גולף. סגנונות הנדנדה המודרנית דורשים כמות גדולה של סיבוב הגוף לעומת הנדנדה מוגבלת יותר, אשר אינו שם את המתח על הירכיים.

עובדות מעניינות