כיף לעשות דברים ב אורלנדו למבוגרים

עבור מטיילים מבוגרים המבקרים אורלנדו, פלורידה, אין שום סיבה לחשוב כי השהייה הקצרה שלך בהכרח להפריע המאמצים לשמור על כושר. ישנן מספר דרכים לשמור על משטר תרגיל בזמן שאתה מחוץ לבית. בנוסף קלוריות אתה יכול לשרוף את רק על ידי הליכה סביב דיסני ויקני העולם הסמוך ו SeaWorld הסמוך, לבדוק את המקומות האלה אחרים שיכולים לשמור אותך בכושר לקצץ כמו שאתה אחרת לבעוט אחורה וליהנות עצמך.

פארקים

כבישים סלולים בשפע בלנשרד פארק: למעשה, יש יותר מ 5 קילומטרים מהם. המקומיים ומבקרים יכולים ליהנות הזמן שלהם כאן על ידי ריצה, סקייטבורד, החלקה בתוך החלקה ורכיבה על אופניים. בידיעה כי ייתכן שלא יש לך את האופניים איתך, לעצור ליד חנות השכירות שבו אתה יכול ante מעלה ו דוושת אל התוכן של הלב שלך. מגרשי כדורסל וטניס הם גם בטענה אם אלה הם יותר לטעמך. עבור אלה המעדיפים פעילויות מים, דיג קיאקים קיאקים מותר בנמל המים של הפארק.

מוזיאונים

ללבוש את ההליכה או נעלי הריצה והראש אל המוזיאון של מורס צ’ארלס לאמנות אמריקאית. כאן תוכלו למצוא כמה טיפאני חלונות ויטראז ‘נהדר שנעשו על ידי לואי קומפורט טיפאני עצמו, כמו גם חלונות שתוכנן על ידי האדריכל בעל שם עולמי פרנק לויד רייט. הופ במכונית שלך, לקחת טיול של שמונה קילומטר לרולינס קולג ‘ולמצוא את המוזיאון לאמנות קורנל. כאן תוכלו למצוא יותר מ -5,000 ריהוט, חפצי אמנות וציורים המקיפים את ימי קדם דרך העכשווי.

שייט

רוצה לבלות זמן מה במים ולקחת את האוויר הצח? אז אתה רוצה לקחת טיול של שבעה קילומטר כדי חורף פארק סיור סירה סניק. סירות סירה להפוך אותך קרוב אישי לדגים, ברושים ופרחים יפים. אבל אין ידיים במים, בבקשה. מתבונן פעם תנינים מעדיפים לא להיות מוסחת בזמן שהם לשחות על ידי. מידע נוסף, כולל תעריפים שוטפים, ניתן למצוא באתר האינטרנט של חברת הסירות.

מסעדות

מזון מהיר עשוי להיות חשבון הנסיעה עבור רוב הנופשים, אבל אתה לא צריך לעקוב אחר הקהל. בדוק את Crispers על כביש Kirkman. זוהי רשת מרק וסלט שמציעה מאכלים בריאים הכוללים כריכים גורמה ועטיפות. מרקים טעימים מוגשים גם מדי יום, כמו גם סלטים נדיבים עם שומן דל שומן ללא תחבושות.

מרכז חלל

ראה את הקפסולות הקרובות לקלוסטרופוביות של גלי מרקורי, שנראות פרימיטיביות בצורה אבסורדית לפי הסטנדרטים של ימינו. לעמוד ביראה לעבר מסיבית, 300 מטר גבוה טיל סטורן רקטות כי דחף את האסטרונאוטים אפולו לירח ובחזרה. צפה בחליפות החלל של אלן שפרד וג’ון גלן. מתחם המבקרים של מרכז החלל קנדי ​​הוא עדות לחקירת האנושות הבלתי ידועה של האנושות.