כיצד לבחור את הנעל הנכונה עבור אימון לחצות

אם אתה מבצע מגוון של פעילויות אתלטי, החל אירובי לספורט, נעל אימון צולבות עשוי להיות מתאים לך. בעוד כמה נעליים נוצרות עבור פעילויות ספציפיות, כגון הליכה, ריצה או טניס, נעל ההדרכה נעל מספק אפשרות תכליתי שיכול לענות על הצרכים של המתאמן שאוהב לערבב את האימונים שלה. בצע את הפעולות המתאימות ופונקציות כדי להבטיח לך לרכוש את הזכות זוג בשבילך.

Pinpoint את ההדרכה נעל את החלק הנעל בחנות הנעל שלך של בחירה. בעוד הנעליים האלה מסומנים בדרך כלל, ייתכן שיהיה עליך לשאול מקצועי המכירות כדי לאשר כי הנעליים אתה מסתכל או מנסה על יכול לענות על הצרכים שלך הכשרה הדדית.

בחר מספר נעליים במותגים שונים כדי לנסות. מכיוון שכל מותג יכול להציע עיצוב ודגם שונים של מאמן לחצות, חשוב לנסות על כמה סוגים כדי לזהות איזה סוג יהיה הכי טוב בשבילך.

בדוק את ההתאמה של כל נעל. זה יכול להיות מושלם על ידי wiggling בהונות שלך (אתה אמור להיות מסוגל להניף את הרגליים החוצה ו לנענע את בהונות), זיהוי היכן העליון של הבוהן ביחס העליון של הנעל (צריך להיות אורך של תמונה ממוזערת) , ואת העקב צריך להרגיש מאובטח ותמך בעת לובש את הנעל.

שקול לנכון בעיות הקשורות לנעל וודא שאתה מנסה על כל נעל עם גרביים אתה תהיה ללבוש במהלך התרגיל. לדוגמה, חוצים את החדר. האם הרגל שלך מרגיש מרופד ונתמך? האם הרגל קלה מספיק כדי לבצע את הפעילויות של בחירה? כמו כן, האם הרגל מרגיש יציב תוך כדי זז (הרגל לא מרגיש כאילו הוא מתנדנד או מחליקה מתוך הנעל)? אם ענית לא על אף אחת מהשאלות האלה, הנעל היא לא בשבילך.