כיצד להמיר את האופניים בחוץ לתוך אופניים נייח מקורה

אם אתה מחפש דרך להביא את רכיבה על אופניים בתוך האימון ללא קניית אופני כושר יקר, אתה יכול לעשות את זה במהירות, בקלות ובמחיר סביר למדי. יהיה לך את היתרון של רכיבה על אופניים, כי אתה רגיל, או אימון עם האופניים כי אתה תשתמש במירוץ הבא שלך.

רכישת מאמן אופניים. זה חתיכת חיוני של ציוד שתשתמש כדי לייצב את האופניים שלך. על פי חיפוש שבוצע באתר אינטרנט פופולרי השוואת מחירים, המחירים עבור מאמנים אופניים נע בין 62 $ ליותר מ 600 $. רוב המאמנים אופניים הם חתיכה אחת לא דורשים הרכבה.

בחר מיקום בטוח בטוח כי הוא שטוח ללא העומס, ולהשאיר הרבה מקום עבור הציוד שלך.

מניחים את הגלגל האחורי של האופניים שלך לתוך המאמן. אם זה השימוש הראשון שלך, תצטרך לפרק את מלחציים מספיק רחוק כדי למקם את האופניים שלך לתוך המאמן.

הדקו את מהדקי המאמן על גבי הציר של הגלגל האחורי של האופניים. רוב המאמנים דורשים ממך רק בורג כל צד עד חזק. סובב את האגף אגף עד חזק כדי למנוע את האופניים שלך משוחרר תוך כדי רכיבה.

כוונן את ההתנגדות. כמה מאמנים אופניים דורשים התאמה ידנית עם שמאי ממוקם על המאמן בפועל, אז ייתכן שיהיה עליך לעלות על האופניים עד שתגיע ההתנגדות הרצויה. כמה מאמנים להתאים את ההתנגדות על בסיס מהירות הדוושה שלך בעוד אחרים מאפשרים לך להתאים את ההתנגדות באופן ידני, אבל בזמן שישב על האופניים שלך.

ודא את האופניים שלך יציב יציב לפני תחילת האימונים שלך. אתה יכול לעשות את זה פשוט על ידי נדנדה או wiggling את האופניים בעדינות קדימה ואחורה לפני שאתה עולה על.