כיצד לשנות צבע שיער שחור – –

אם יש לך לאחרונה צבוע השיער שלך שחור והחליט את הצבע הוא לא בשבילך, לא להתייאש. ניתן לצבוע את השיער בחזרה צבע בהיר יותר, אם אתה גוסס את השיער בבית או לגייס את עזרתו של מקצועי. שיער גוסס חוזר יכול להזיק לשיער שלך, ו redyeing פגום קשות השיער כי הוא נשבר או מרגיש gummy כאשר רטוב לא מומלץ.

טונר

התייעץ עם איש מקצוע. גם אם אתה הולך לצבוע את השיער בבית, מקצועי colorist יכול לקבוע אם אתה צריך לצבוע או הטון השיער שלך, אם השיער שלך פגום מדי כדי להיות צבוע וכמה גוונים אתה צריך להבהיר את השיער בכל פעם.

מואר

קח טיפול קיצוני בעת שימוש במוצרים המכילים אקונומיקה או חמצן, אם אתה לא יכול להרשות לעצמי לראות מקצועי, כי מוצרים אלה הם מזיקים ביותר לשיער שלך.

מסיר שיער

החלט אם לטון, להבהיר או להסיר את השיער שלך, בהתאם לאפקט הרצוי. כל אחד מתהליכים אלה נדון בחלקים הבאים.

חכה שהשיער השחור שלך יגדל. למרות שאתה לא יכול לקבל את הסיפוק המיידי של בעל צבע שיער חדש מיד, מחכה צבע ישן לצמוח חיתוך השיער שלך באופן קבוע היא הדרך הבריאה ביותר לשנות צבע שיער שחור.

השתמש בטונר כדי להביא חום או אדום לתוך השיער שלך. טונרים הם למחצה ו יוסיף רק שינויים הטון עדין על השיער שלך, אבל זה יכול לשנות את השיער השחור שלך מספיק כדי לספק גוון טוב יותר עבור העור שלך.

רווי שיער יבש, לא רחוץ לגמרי בטונר אדום או חום. הימנעו משימוש בטונרים בלונדיניים על שיער שחור.

השאירו את הטונר בשיער כל עוד היצרן ממליץ, שהוא בדרך כלל בין 30 ל 40 דקות.

יש לשטוף את השיער ביסודיות, ולהחיל טיפול בעומק השיער למשך 10 דקות. שוטפים שוב וסגנון כרגיל. אם אתה מרוצה עם הצבע, אין צורך redye השיער שלך.

להבהיר את השיער עם צבע אם אתה עדיין לא מרוצה עם הצבע שלך. השיער צריך להיות מואר בהדרגה כדי לשמור על בריאות השיער שלך ולמנוע כל תאונות שיער.

לצבוע את השיער רק אחד או שניים גוונים בהירים יותר מאשר את הצבע הנוכחי, לכל היותר, בצל כהה חום.

רכישת ערכות צבע שיער בבית שלך חנות היופי המקומי או חנות המרקחת. מערבבים את צבע השיער על פי ההוראות, ולאחר מכן להחיל את צבע יבש, שיער לא רחוץ.

עבור היישום אפילו ביותר, להשתמש בקליפים שיער לצבוע קטע אחד של שיער בכל פעם וצבע שיער עם מברשת צבע. השאירו את הצבע על פי ההוראות תיבת, בדרך כלל בין 20 ל 40 דקות.

יש לשטוף היטב במקלחת, ולאחר מכן להחיל טיפול עמוק במשך 10 דקות. יש לשטוף שוב, ולאחר מכן לאפשר את השיער שלך יבש יבש.

השתמש ערכת צבע הפשטת במצבי חירום קיצוניים. Dye הפשטת טיפולים זמינים לכל היותר בבתי מרקחת וחנויות אספקת היופי. הם מפשיטים את השיער של הצבע הכהה, משאירים את השיער בצבע בוצי שצריך לצבוע שוב.

השתמש חשפנית צבע רק אם זה מומלץ על השיער שלך על ידי מקצועי. צבע הפשטת ערכות יכול להיות מזיק לשיער.

מערבבים את פתרון הפשטה צבע בהתאם להוראות. החל על השיער למשך הזמן המוצע, בדרך כלל 20 דקות. כמה ערכות מכילים קרם לעיבוד להוסיף במשך 5 דקות לאחר שטיפה. החל קרם עיבוד, ואז לשטוף שוב.