כיצד פעילות גופנית משפרת את הפרודוקטיביות בעבודה?

אם אתה מתעמל באופן קבוע, אתה מבין יש יתרונות רבים אחרים מלבד רק ירידה במשקל או להישאר בכושר. התרגיל מסייע לשפר את כל ההיבטים של החיים שלך, כולל פרודוקטיביות העבודה. להיות פרודוקטיבי וערני בעבודה יכול לעזור לך לעשות את העבודה מהר יותר ואפילו להפוך אותך זכאי יותר עבור קידום. אם אתה לא לממש באופן קבוע, אתה יכול להיות לשים את הבריאות שלך – ואת העבודה שלך – בסיכון.

אחת הדרכים שבהן פעילות גופנית יכולה לעזור להגביר את התפוקה בעבודה היא באמצעות ערנות. בעת האימון, אתה גם להגדיל את זרימת הדם למוח, אשר יכול לעזור לחדד את המודעות שלך ולהפוך אותך מוכן יותר להתמודד עם הפרויקט הגדול הבא שלך. פעילות גופנית יכולה גם לתת לך יותר אנרגיה. לאחר יותר אנרגיה פירושו שתרגיש יותר ער בעבודה. להיות על גבי המשחק שלך יבטיח כי אתה מבצע את העבודה שלך כראוי על הצד הטוב ביותר של היכולת שלך. אם אין לך זמן לשים אימון אירובי מלא כל יום, לבצע שינויים קטנים כדי לעמוד ביעדים היומיומיים שלך, כגון הליכה במהלך תקופת הצהריים שלך או לקחת את המדרגות במקום במעלית.

להיות במצב הבריאותי הטוב ביותר שלך יסייע לשפר את יכולת העבודה הכוללת שלך. לא רק יכול לעזור לעזור להפחית את משקל הגוף ואת הסיכון לתנאים רפואיים מסוימים, אתה גם תהיה שיפור בריאות הלב וכלי הדם, אשר ייתן לך יותר כושר לעמוד בדרישות הפיזי של העבודה שלך. זה יהיה גם להפחית את הסיכון שלך להיפגע על העבודה ולאפשר לך לענות על הציפיות הנדרשות עבור המיקום שלך. קבל לפחות 30 דקות של תרגיל יומי – עד חמישה ימים בשבוע.

אחת הדרכים להיות פרודוקטיביות יותר בעבודה היא לשפר את בריאות הנפש. פעילות גופנית סדירה יכולה לעזור לרסן רגשות של חרדה ודיכאון. כאשר אתה מפעיל, המוח משחרר סרוטונין המסייע לך להרגיש טוב יותר ומשפר את מצב הרוח שלך, מה שהופך את הלחץ של עבודה קל יותר להתמודד. סרוטונין הוא נוירוטרנסמיטור במוח ששולח מסרים לגוף כדי לעורר מצב רוח ורגשות, על פי אוניברסיטת קיימברידג ‘. תרגיל קבוע עשוי גם לעזור לך להתמודד טוב יותר עם מתח – אשר נפוץ במקום העבודה. כאשר אתה מסוגל להתמודד עם מתח קונסטרוקטיבי, זה יכול להוביל לשיפור היחסים עם עמיתים לעבודה שלך ואת עתיד בטוח יותר עם המעסיק שלך.

פעילות גופנית סדירה הכוללת הליכה כוח, ריצה, הרמת משקולות, שחייה או ריצה יכולה לעזור להפחית את הסיכון לפתח סוגים מסוימים של מחלות ומחלות. זה אומר פחות ימי מחלה בעבודה. עם חסינות משופרת, אתה למזער את הסיכויים שלך לקבל שפעת ואת הצטננות. פעילות גופנית מפחיתה את הסיכון לפתח סוכרת מסוג 2, השמנה, יתר לחץ דם ומחלות לב – כל אלה יכולים להפריע לפריון העבודה.

התראה ואנרגיה

בריאות גופנית אופטימלית

משפר את בריאות הנפש

מניעת מחלות