כמה אלכוהול מעלה את לחץ הדם?

משקאות מעטים מקבלים כמה עיתונאים מעורבים כמו אלכוהול. בעוד צריכת אלכוהול מתונה עשויה לספק יתרונות הכוללים הפחתת הסיכון למחלות לב וסוכרת, צריכת יותר מדי לעתים קרובות פוגעת בכבד ותורמת לאלכוהוליזם. השפעת אלכוהול על לחץ הדם שלך קשורה גם כמה אתה שותה, שתייה כבדה גורם לזה לעלות.

מחלת לב היא הרוצח מס ‘1 בארצות הברית, ולחץ דם גבוה, או יתר לחץ דם כפי שהוא ידוע, הוא לעתים קרובות מבשר למחלות לב, על פי אוניברסיטת מרילנד המרכז הרפואי. לחץ דם גבוה נקרא רוצח שקט, כי אנשים רבים עם לחץ דם גבוה אינם מודעים לכך שיש להם את זה עד שהוא מתבטא כמו מחלת לב.

שתייה כבדה, המוגדרת כבעלת יותר משלושה משקאות אלכוהוליים ביום, עלולה לתרום ללחץ דם גבוה על ידי הפרעה לזרימת הדם. בנוסף, צריכת אלכוהול מופרזת דוחף חומרים מזינים מן הלב שלך, אשר מחלישה אותו. משקה אלכוהולי אחד מוגדר 12 עוז. של בירה, 5 גרם. של יין, או 1.5 גרם. של רוחות מזוקקים, על פי MayoClinic.com

עד כמה שתייה כבדה תורמת ללחץ דם גבוה? על 2 עד 4 מ”מ / כספית בלחץ דם סיסטולי ו 1 עד 2 מ”מ / כספית בלחץ דם דיאסטולי, מציין שלדון ג ‘שפס, M., של MayoClinic.com. לחץ דם סיסטולי הוא המספר העליון של לחץ דם קריאה diastolic מופיע כמספר התחתון. לקיצוץ משתייה כבדה עד בינונית יש השפעה ניכרת על לחץ הדם. שתייה מתונה היא שתי משקאות ביום עבור גברים מתחת לגיל 65, אבל אם אתה אדם מבוגר או אישה, אתה לא צריך לחרוג משקה אחד מדי יום. משקה אחד ליום לנשים בכל גיל נחשב מתון.

שמירה על לחץ הדם תקין, או 120/80 מ”מ / כספית, מסייעת להפחית את הסיכון למחלות לב ושבץ, וכן צמצום על שתייה היא אחת השיטות המוכחות רבות להפחתת לחץ הדם. חשוב גם להימנע מעישון, לפקח על צריכת נתרן בתזונה ולקבל שפע של פעילות גופנית.

לחץ דם גבוה: הרוצח השקט

אלכוהול ולחץ דם

אפקטים

טיפים