כמה חלקי גוף אני צריך אמון ביום?

כמה חלקים של הגוף שלך אתה צריך לעבוד ביום תלוי במטרות האימון שלך, סוג של תרגיל אתה עושה, ואפילו את לוח הזמנים היומי. למרות אימון גוף מלא יכול להיות יעיל, מפתחי גוף מתובל, כולל ארנולד שוורצנגר, סלבריטי מאמן אישי ביל פיליפס מסכימים כי שאר בין האימון הוא לפחות חשוב כמו האימונים עצמם.

תרגיל אירובי

תרגילים קרדיווסקולריים רבים, כגון שחייה ארוביקה קבוצתית, לעבוד את כל השרירים של הגוף. עם זאת, את שריר אמון עבור cardio תרגיל הוא לא אינטנסיבי במיוחד. לדברי אורגון מבוססי מאמן הכושר בן כהן, זה בסדר להשתתף cardiovascular מלא גוף workouts על ימים רצופים, כל עוד אתה לוקח יום או שניים את כל השבוע.

תרגיל התנגדות

אימון ההתנגדות בונה שריר על ידי מיקוד קבוצות שרירים ספציפיות לעומס יתר. אימון משקולות הוא הדוגמה האיקונית ביותר לסוג זה של אימון. שלא כמו ההשפעה של אימונים Cardiovascular, תרגיל התנגדות מאוד משפיע על השרירים שאתה עובד. בגלל גורם זה, מספר השרירים שאתה הרכבת ביום הוא החשוב ביותר כאשר תזמון התנגדות האימונים.

תקופות מנוחה

כמה שרירים אתה הרכבת ביום הוא הבחירה שלך, אבל כמה מנוחה אתה נותן קבוצות שרירים בין האימונים הוא קריטי. לדברי סטיוארט McRoberts, המחבר של ציון הגוף ציון מדריך “Brawn”, כדאי להימנע אימון כל קבוצת שרירים מסוימת יומיים ברציפות. שריר הצמיחה מתרחשת כמו השרירים שנפגעו במהלך אימון לבנות מחדש לרפא, וזה תהליך הדורש מנוחה. אתה יכול לחשב את כל השרירים בגוף שלך – זה, למעשה, טכניקה אימון משותף. עם זאת, אם אתה עושה זאת, אתה צריך לקחת את היום הבא מן ההתנגדות אימון לגמרי.

תובנה מומחה

מאמנים כושר ומאמנים אישיים מציעים כמה דפוסי אימון כדי להבטיח מנוחה נאותה. ב “Brawn”, ממליץ McRoberts חלוקת האימון שלך לתוך “A” ו “B” ימים, לסירוגין ביניהם. ביום “A” ימים, לחשב את חצי השרירים של הגוף שלך, ועל “ב” ימים, לעבוד את החצי השני. זה אומר שאתה מכה את כושר כל יום, אבל העיתוי לסירוגין נותן את כל השרירים יום שלם של מנוחה בין האימונים. ביל פיליפס ממליץ על שלושה אימוני התנגדות של הגוף בכל שבוע, ועושה אור מתון אירובי בימים שאתה לא עושה אימון התנגדות.