כמה קלוריות אתה שורף עושה עבודה בבית?

אם אין לך זמן להכות את כושר, יש דרכים אחרות לשרוף קלוריות. חלק מהמטלות שאתה עושה ברחבי הבית עשוי לעזור לך לשרוף קלוריות, במיוחד אם אתה עושה אותם באופן קבוע. ככל שתבצע את המטלות בצורה נמרצת יותר, כך תשרף יותר קלוריות. התייעץ עם הרופא שלך לפני הוספת תרגיל לשגרה שלך, במיוחד אם יש לך פציעות או בעיות בריאותיות.

אל תדאג מעל ערימת הסירים והמחבתות שבכיור המטבח שלך. שפשוף כתמי שומן אלה ישרוף כ 160 קלוריות לכל חצי שעה. טעינת הכלים שלך לתוך המדיח היא לא כמו פיזית מיסוי, אבל אתה עדיין יהיה לשרוף 105 קלוריות אם אתה ברציפות לטעון את מדיח במשך חצי שעה. כשזה מגיע לשרוף קלוריות, עדיף לעשות את הכלים בדרך המיושנת.

למרות שזה עשוי להיות מפתה לשטוף את רצפת המטבח שלך עם מגב, לרדת על הרצפה באמת לתת לו לשפשף טוב. לא רק יהיה הרצפה שלך נראה נקי, אבל אתה גם לשרוף יותר קלוריות. שפשוף רצפת המטבח – או כל קומה, לצורך העניין – ישרוף כ -400 קלוריות לשעה. אתה תהיה הטון את הידיים ואת הכתפיים שלך, במיוחד אם אתה עובר על זרוע הפוכה בערך באמצע הדרך מטלה.: אבק השטיח יעזור הטון הידיים והרגליים שלך לשרוף קלוריות, במיוחד אם הוואקום שלך הוא כבד. שעה של אבק שורף כ 180 קלוריות. אם אתה ואקום רק ביד אחת, לא תקבל אימון אפילו. במקום זאת, להחליף את היד שאתה שואב עם חצי הדרך דרך הפגישה שלך. בדרך זו, תוכל לעבוד בשתי הידיים שלך באותה מידה.

יום הכביסה עשוי להפוך במהירות ליום האהוב עליכם בשבוע. לזרוק את הכביסה שלך לתוך מכונת הכביסה, מייבש ולאחר מכן קיפול זה עלול לשרוף יותר מ 200 קלוריות. ואם חלק הכביסה שלך צריך להיות לחוץ, להוסיף על 140 קלוריות נוספות עבור כל שעה אתה מבלה גיהוץ. בעוד הבגדים שלך מקבל נקי, אתה תהיה חיזוק ו גוון שרירי הזרוע שלך.

אבק הוא לא הפעיל ביותר של מטלות היומיום שלך, אבל זה עדיין יעזור לך לשרוף קלוריות הטון שרירי הזרוע שלך. החשוב מכל, אבק הוא פעילות שאתה יכול לעשות בזמן שאתה יושב, אז אתה עדיין יכול לשרוף קלוריות אם אתה סובל מפציעה רגל או גב. אם אתה אבק במשך חצי שעה ישר, תוכל לשרוף כ 50 קלוריות., שטיפת חלונות לא רק להביא יותר אור שמש לבית שלך, זה יהיה גם לשרוף קלוריות. ניגוב חלונות שלך ישרוף כ 250 קלוריות לשעה. תנועה קרצוף יהיה הטון הגב, הכתפיים והזרועות – רק תזכור להעביר את הידיים באמצע הדרך, או שאתה רק להיות מימוש צד אחד של הגוף שלך.

כלי אוכל

רצפות

כְּבִיסָה

זכוכית ומשטחים