להחזיר את התינוק לשיגרת שינה אחרי שהוא חולה

זה יכול להיות קשה מאוד ומתיש לטפל בתינוק חולה. לאחר שחלוף המחלה, אתה עלול לגלות שאתה עדיין מותש אם שיגרת השינה הרגילה שלו נקטעה בזמן שהוא חולה. למרבה המזל, עם מאמץ עקבי אתה יכול לעזור לתינוק שלך לחזור לתוך שגרת השינה שלו לשעבר. להיות מודעים לכך שזה עלול לקחת קצת זמן עבור השגרה שלו לחזור לנורמלי, אז להיות סבלני.

הפוך את היום לפעיל ככל האפשר. זה יעזור התינוק שלך להבין כי שעות היום הוא אינטראקציה ומשחק, בעוד הלילה הוא לשינה. בזמן שהיא היתה חולה, היא אולי ישנה לעתים קרובות במהלך היום והיה עצבני בלילה, כך לשחק איתה לעתים קרובות ולשמור פעילות פעילה וקולנית במשך היום כדי להתאים את לוח הזמנים שלה.

קבע שגרת שינה עקבית. התינוק שלך יהיה רגוע יותר אם הוא יודע מה מגיע הבא בשגרה שלו. אם כבר היה לך שגרת שינה לפני שהגיע חולה, לחזור לשגרה אותו. אם לא, להחליט אילו פעילויות יעבוד הכי טוב בשגרה שלך. הפעילויות צריכות להיות רגועות ומרגיעות, כגון אמבטיה, שיר ערש וסיפור לפני השינה.

שים את התינוק לישון במיטה שלה כשהיא מנומנמת אבל עדיין ער. אם אתה מחכה עד שהיא כמעט נרדמת, היא עלולה להיות יותר מידי מדי להירדם בכוחות עצמה. לשים אותה למיטה כשהיא מנומנמת יכול גם לעזור לה לזכור איך להירדם שוב לבד אם היא מתעוררת באמצע הלילה.

להגיב בלילה מתעורר כראוי. אתה יכול לחכות כדי לראות אם התינוק שלך יכול להרגיע את עצמו בחזרה לישון, אבל בריאות ילדים מציע לך נוטים לו אם הוא בוכה במשך כמה דקות למקרה שהוא לא נוח, רעב או חולה עדיין. אם אתה עושה להגיב, למזער לדבר ולהשאיר את האורות כדי לעזור לו להבין שזה עדיין לילה.