מזונות שאינם גורמים לצרבת

צרבת, הידוע גם בשם חומצה reflux, וקושרים מחלת ריפלוקס gastroesophageal, הוא מצב לא נוח שבו התוכן של הבטן הם regurgitated בחזרה דרך הוושט, יצירת תחושת צריבה בחזה. בעוד טיפול צרבת לעתים קרובות דורש הימנעות מאכלים מסוימים ושינויים הרגלים, מספר מזונות עדיין בטוחים לאכול.

בחירת דגנים

דיאטה גבוהה בדגנים, במיוחד דגנים מלאים, היא בטוחה עבור אלה שיש להם צרבת. אפשרויות טובות כוללות חום ופירות אורז, שיבולת שועל, בורגול, קאשה וקמח תירס. לחם ופסטה הם גם בטוחים לאכול, אבל להימנע רטבים עתירי שומן או אלה המבוססים על עגבניות, כמו שומנים וחומצה עגבניות יכול לגרום צרבת.

חלבונים בריאים

חלבונים מן החי הם בין המזונות הקשים ביותר לגוף לעכל. עם זאת, אתה יכול בבטחה לכלול בשר רזה כגון תרנגול הודו, עוף ודגים בתזונה. מזונות עתירי שומן, כגון חתכים שומניים של בשר אדום, עלולים לגרום לתסמינים של צרבת. הקפד ללעוס את האוכל שלך ביסודיות כדי להפחית את הסיכון לפתח צרבת. מקורות שאינם חלבון של חלבון הם גם בטוחים לאכול, כגון שימורי שעועית או שימורי עדשים.

חומצה נמוכה פירות וירקות

חומצה נמוכה פירות וירקות בטוחים לאכילה אם יש לך צרבת. בנוסף שעועית, אשר נחשבים גם כמקור של חלבון, גזר, תפוחי אדמה אפויים או מבושלים, כרוב ברוקולי הן בחירות בטוח עבור אלה עם GERD. מומלץ גם מלפפונים, צנוניות סלק, כי הם באופן טבעי בסיסי. הימנע פרי הדר ופירות חומצה גבוהה אחרים, כולל אננס, חמוציות, עגבניות מיצי שלהם. סנט וינסנט בריאות ממליץ על בננות ותפוחים.

אפשרויות אחרות

בנוסף דגנים, חלבונים, פירות וירקות, מזונות אחרים יכולים להיות מועיל ליישוב צרבת. לדברי ג’יל סקלאר ואנאבל כהן, מחברי “אכילה של חומצה ריפלוקס”, מי שתייה מיד לאחר חישת צרבת יכולים לעזור לשטוף את החומצות בחזרה לתוך הבטן. שתיית אפייה סודה מעורבב עם מיץ לימון ומים יכול לעזור לנטרל את חומצת הקיבה כי הוא בסיסי. כמו כן, תה עשוי ג ‘ינג’ ר, אניס, קימל, שומר, קינמון, הל, אלם חלקלק שורש מרשמלו עשוי גם לעזור להרגיע צרבת.