מתנשף בתינוקות ופעוטות

התנהגות מתנשפת בתינוקות ופעוטות פירושה שהם לא מקבלים מספיק אוויר. פעמים רבות, זה מציין כי דרכי הנשימה הוא נחסם. התנשמות יכולה להצביע על מספר תנאים חמורים. בעוד כמה מקרים של croup ו bronchiolitis הם מתונים, אם הילד שלך הוא נאבק לנשום, זה כנראה מצביע על זיהום חמור יותר. אם הילד שלך חווה סימפטומים אלה, לקחת אותו לחדר מיון כדי לקבל אותם במהירות הערכה וטיפול.

גוף זר

פעוטות עשויים לשים חפצים בפה שלהם, מה שמוביל לחסימה מסוכנת של מערכת הנשימה. על פי מאמר שפורסם בשנת 2009 ב “International Journal of Medical Sciences”, האירועים הללו הם הגורם השכיח ביותר למוות בשוגג בילדות. ילדים אשר לשאוף גוף זר יכול להיות נחנק ואחריו נשימה רועשת. אם דרכי הנשימה חסומות לחלוטין, ילדים לא יכולים לנשום והמצב חמור. אם אתה חושב שהילד שלך נשאף חפץ, סטר לגבו של תינוקך אם היא בת פחות משנה. אם היא מבוגרת, נסה את תמרון היימליך. הביאו את התינוק לבית החולים מיד.

ברונכיוליטיס ודלקת ריאות

ברונכיוליטיס ודלקת ריאות הם זיהומים נפוצים שיכולים לקרות אצל תינוקות ופעוטות. ברונכיוליטיס נגרמת בדרך כלל על ידי וירוסים ומשפיעה על תינוקות בגילאי 3 עד 6 חודשים. דלקת ריאות יכולה להיגרם על ידי חיידקים או וירוסים. שתי המחלות עלולות לגרום לקשיי נשימה בנשימה מתנשמת, יחד עם חום ושיעול. אם הילד שלך יש את זה קבוצה של סימפטומים, להביא אותו להערכה רפואית מיידית.

קבוצה

Croup הוא זיהום, בדרך כלל נגרמת על ידי וירוס parainfluenza. הזיהום הוא כרוך קנה הנשימה, הגרון epiglottis. ילדים מושפעים ביותר בין 3 חודשים ל 5 שנים של גיל וייתכן שיש שיעול אופייני “croupy”, אשר נשמע דומה קליפת חותם. ילדים עלולים להתקשות לנשום כאשר הם שואפים, והם עשויים לייצר צליל גבוה צליל עקב חסימה חלקית של דרכי הנשימה. Croup משתנה בחומרתו, בעוד במקרים קלים ניתן לטפל בבית, במקרים חמורים יש לטפל בבית החולים כדי למנוע את סגירת דרכי הנשימה.

אַסְתְמָה

אתה עשוי לחשוב על אסטמה כמחלה של ילדים גדולים יותר, אבל פעוטות יכולים להיות מושפעים גם. לדברי בייבי סנטר, 80% מהילדים עם אסתמה מושפעים לפני יום ההולדת החמישי שלהם. אסטמה היא מחלה שבה דרכי הנשימה באופן אפיזודי מצטמצמות, מה שמוביל לקושי בנשימה. זה יכול להיות קשה להבחין בין אסטמה מ bronchiolitis. ילדים עם אסתמה לעיתים קרובות יש הורים, סבים או אחים עם מחלות אלרגיות. אסטמה יכולה להיות מטופלים עם תרופות נמסר דרך דרכי הנשימה. מגוון של משאפים במינון בינוני זמינים עבור ילדים צעירים מאוד.

מחלות לב מולדות כוללות מגוון של מומים של הלב. חלק ממחלות אלה לא יכול לגרום תסמינים בלידה. בהתאם לסוג של מחלת לב, ילדים יכולים להיות פרקים של השתנקות באוויר ואת שינוי צבע כחלחל של הגפיים, קרא ציאנוזה. ילדים עם מחלת לב מולדת לעיתים קרובות זקוקים לניתוח כדי לתקן את הבעיה שלהם.

מחלת לב מולדת