סיבים בצ’יריוס

סיבים הוא צורה בלתי ניתנת לעיכול של סובין נפוץ בפירות וירקות. המעבר ל Cheerios לארוחת בוקר היא אחת הדרכים הטובות ביותר להשיג יותר סיבים בתזונה שלך, מציין את Mayo Clinic. דיאטה עשירה בסיבים היא מרכיב מרכזי בכל הבריאות, ויכולה להפחית את הסיכון למחלות רבות.

סיבים בצ’יריוס

כוס אחת של צ’יריוס מכילה 3 גרם של סיבים תזונתיים, כ -11% מהמינון היומי המומלץ של המזון והתרופות האמריקני. גברים מבוגרים מתחת לגיל 50 צריכים לצרוך לפחות 38 גרם של סיבים מדי יום, על פי מאיו קליניק. גברים מעל גיל 50 צריכים לצרוך לפחות 30 גרם ביום. נשים מתחת לגיל 50 צריך לפחות 25 גרם של סיבים בכל יום, בעוד הנקבות מעל 50 צריך לשאוף לצרוך 21 גרם.

איך עובד סיבים

סיבים כאשר מאוכל עובר דרך מערכת העיכול מבלי להישבר או נספג על ידי הגוף, על פי eHealthMD. כמו סיבים עובר דרך הגוף, הוא מותסס על ידי חיידקים המוביל לייצור של חומצות טבעיות אשר להגן ולטפח את בטנה המעיים. גזים שמקורם בתהליך זה גם מסייעים להגדיל את גודל הצואה ויש להם השפעה טיהור על המעי הגס.

סוגים

סיבים הוא הבחין בין אם זה יכול להיות מומס במים או לא, מסביר את Mayo Clinic. סיבים בלתי מסיסים, אשר לא ניתן להמיס במים, הוא נפוץ למצוא מוצרי חיטה מגוון של ירקות. סיבים מסיסים, אשר מומס במים, נמצא שיבולת שועל וכמה פירות. סיבים מסיסים מסייע להגדיל את גודל הצואה להקל על עצירות, בעוד סיבים מסיסים עובד כדי לווסת את רמות הכולסטרול בדם ורמות הסוכר. צ’יריוס גבוהים בסיבים בלתי מסיסים.

יתרונות

בנוסף לסיבים של יכולת לקדם את המעי הגס ואת בריאות העיכול, דיאטה גבוהה בסיבים יכול לעזור לשלוט ברמות הסוכר בדם, לסייע לירידה במשקל, להפחית את הסיכון לסוכרת ולמנוע סרטן המעי הגס, מציין את Mayo Clinic. דיאטה עשירה בסיבים יכולה גם לסייע בהורדת הכולסטרול. צ’יריוס הוסמך על ידי איגוד הלב האמריקאי כקריטריונים לפגישה לקידום תזונה בריאה ללב.