סינוסים תוצרת בית

עבור אנשים עם אלרגיות, הצטננות או בעיות סינוס השימוש שטיפה סינוס תוצרת בית עשוי להביא הקלה. מועבר לסינוסים באמצעות סיר ניטי, סיר קרמי קטן הדומה לקומקום, מזרק נורה, או בקבוק השקיה, שטיפת סינוס תוצרת בית יכולה לעזור במעברים האף לנקות ולעשות נשימה קלה יותר. השילוב של מרכיבים יוצר תמיסת מלח פשוטה, הקרובה לתוכן המלח של דמעות. מרכיבים אחרים ניתן להוסיף לשטיפה כדי לספק אפקט מרגיע יותר או לעזור להילחם זיהומים בסינוסים.

מחממים את המים עד שהם פושרים. השתמש רק במים מזוקקים. אין להשתמש בברז, באביב או בבקבוק מים, כמו כימיקלים ומינרלים בהם עשוי להוכיח להיות מעצבן הסינוסים.

מניחים את המים במיכל נקי ומוסיפים את סודה לשתיה ומלח. יש להשתמש רק במלח שולחן רגיל, שאינו מיודר, מכיוון שהכימיקלים והמינרלים במלחי יוד או במלח ים אחרים, כגון מלח ים, עשויים להיות מגרים.

מוסיפים 1/4 כפית. של גליצרין לשטיפה כסוכן מרגיע. הוסף ארבעה או חמישה טיפות של זרעי אשכוליות לחלץ לעזור עם זיהומים בסינוסים.

מערבבים את המרכיבים עד שהם מומסים לחלוטין. יוצקים את שטיפת הסינוסים לתוך הסיר neti, בקבוק השקיה או מזרק ולהשתמש מיד. הפוך אחד לשטוף אצווה עבור כל נחיריים ו להשליך את כל שטיפה שנותרה.