עוגיות בריאות לפעוטות

במקום להילחם באהבה הטבעית של פעוטכם לכל הדברים המתוקים, הציעו לו חלופות בריאות. עוגיות שנעשו עם pures פירות טריים ודגנים מלאים יכול לגרום לך להרגיש טוב על מתן 1 עד 3 שלך בן לטפל עכשיו ולאחר מכן. תמיד להציע מזון שלם הראשון, כגון פירות, ירקות, בשר רזה חלב, לפני שהוא נותן לו להתמלא על עוגיות, ללא קשר כמה בריא מתכון נראה.

תוצרת בית

ביצוע עוגיות מאפס הוא הדרך הבטוחה ביותר לשלוט על המרכיבים ואת איכות המוצר. לא כל הגירסאות תוצרת בית הם בריאים, עם זאת. בצק עם קמח מעודן, קיצור, סוכר, צ ‘יפס אפייה ממתקים אינו מספק תזונה הרבה – רק קלוריות ריקות. עוגיות בריאות משתמשות ב -100% קמח חיטה מלאה או בתבואה מלאה, וכוללות שמן קנולה או שמן קוקוס כשומן ראשוני, והן עשויות לכלול פרות פרי, כגון בננות מחית או תפוחי עץ, להחליף חלק מהשומן והסוכר ולשלב ביטים קטנים של פירות יבשים מתוק טבעי, כגון תאריכים או צימוקים קצוץ, כדי להוסיף מרקם ומתיקות. מזונות אגוזים או זרעים – כמו שקדים, בוטנים ושומשום – זרעי זרעי פשתן וזרעי צ’יא הם תוספים בריאים אחרים המעודדים את התוכן של סיבי עוגיות וחלבון, תוך הוספת טעמים שלפעוטות לא אכפת.

זה עדיין קוקי

הפעוט שלך אוהב עוגיות כי הם מתוקים, אז לא לאבד את כל הסוכר. אתה יכול לחתוך את הסוכר נקרא ב מתכונים מסורתיים ביותר על ידי כשליש מבלי להשפיע לרעה על המוצר הסופי. אתה יכול גם להשתמש חלופות פחות מעודן סוכר קנה, כולל Sucanat, דבש, צוף אגבה, סוכר קוקוס או תאריך סוכר. פירות pures גם להגביר את המתיקות של עוגיות תוך הוספת סיבים, ויטמינים ומינרלים. אם אתה כולל שבבי שוקולד, לבחור שוקולד מריר, אשר יש יותר נוגדי חמצון, ולהשתמש שליש עד חצי פחות ממה שנקרא על ידי המתכון. קוצצים צ’יפס גדולים לחתיכות קטנות יותר או קונים מיני גירסאות כך שהם מפיצים בכל בצק העוגיות.

החומרים שיש להימנע מהם

מרכיבים מסוימים להגדיל את הסיכון של פעוט לחנוק. עוגיות עם צימוקים שלמים, נתחים גדולים של ממתקים, אגוזים וזרעים יכולים להיות קשים לילד צעיר ללעוס ביסודיות. בתנאי שהילד שלך אינו אלרגי, בוטנים או חמאת אגוזים אחרים יכולים להיות תוספת בריאה לעוגיות, משום שהם מספקים שומנים בריאים ללב, חלבון וויטמינים מסוג B. בשלב מסוים, מומחים דחקו הורים מאכילה פעוטות חמאת בוטנים ואלרגנים אחרים: הם טענו כי היא עלולה להגביר את הסיכון לפתח אלרגיות למזון. אבל האקדמיה האמריקאית לרפואת ילדים לא מצאה הוכחה להמלצה זו.

אופציות שנרכשו

כאשר אין לך זמן לעשות טיפול תוצרת בית, לבחור חנות קנו עוגיות עשה עם רק כמה מרכיבים – כל אשר אתה יכול לבטא ולזהות מזון שלם. הימנעו מכל עוגיות עם צבעים מלאכותיים ושפע של סוכרים מזוקקים. במקום זאת, חפשו קמח מחיטה מלאה כאחד המרכיבים הראשונים עבור תוספות בריאות אחרות, כגון ארוחה פשתן, שיבולת שועל ופירות טהור. אפשרויות המציעות תזונה מסוימים צפויים לרצות את החיך של הקטן שלך כוללים אפל או תאנים מלא, חיטה מלאה בארים, כל גרגרי גרגר גרגר כולו חיטה קרקרים חיטה.