קרקע פשתן & ירידה במשקל

קרקע פשתן הוא שחקן תומך טוב בדיאטה הרזיה. הוא מספק סיבים, אשר מסייע לך להרגיש מלא ומציע יתרונות אחרים הרזיה. זה גם אחד המקורות הראשונים של חומצות שומן אומגה -3 ו lignan, אשר עשוי להקל על המאמץ שלך לרדת קילוגרמים עודפים. עם רק 37 קלוריות ב 1 כף, flaxseed קל לכלול את הדיאטה מבלי לשבור את התקציב קלוריות. אתה יכול גם לקצץ קלוריות כאשר אתה מבשל על ידי החלפת שומנים וביצים עם זרעי פשתן. חומרים של זרעי פשתן עשויים לקיים אינטראקציה עם כמה מצבים בריאותיים, לכן התייעץ עם הרופא שלך לפני שתוסיף אותם לתזונה.

סיבים תזונתיים הוא חשוב משקל הפסד מזין קטנה כמו 1 כף של זרעי פשתן – המכיל 2 גרם של סיבים – עשוי לתת לך מספיק כדי לעשות את ההבדל. במחקר קטן מאוד שפורסם בכתב העת The Appetite בשנת 2012, משקה המכיל 2.5 גרם של סיבי פשתן עזר לדכא תיאבון וגרם לנבדקים לאכול פחות. סיבים תזונתיים מוסיף בתפזורת הממלא את הבטן. כתוצאה מכך, אתה מרגיש מלא מוקדם יותר ואת השובע נמשך זמן רב יותר, מה שמקל על לאכול פחות מזון. סיבים מסיסים של זרעי פשתן מאט עיכול ומונע גלוקוז מ spiking הדם הסוכר. סוכר בדם מאוזן עוזר לך לרדת במשקל, כי כל עודף סוכר מאוחסן כמו שומן. רמות גבוהות של סוכר בדם יש השפעה שלילית נוספת על ירידה במשקל. זה מעורר את שחרורו של אינסולין, אשר אומר לגוף להפסיק לשבור שומן מאוחסן. זה אומר שאתה לא לשרוף שומן עודף עבור אנרגיה. סיבים מסיסים של זרעי פשתן הוא מותסס על ידי חיידקים המעי הגס אשר מגדיל חיידקים טובים ועשויים לעזור עם ירידה במשקל. מחקר קטן, שפורסם ב British Journal of Nutrition בחודש אפריל 2015, דיווח כי הרגישות לאינסולין השתפרה אצל נשים עודף משקל לאחר גיל המעבר, כאשר הם נצרכו זרעי פשתן. עמידות לאינסולין היא מצב טרום סוכרת שבו הגוף כבר לא מגיב לאינסולין באופן נורמלי. אם אתה עמיד אינסולין, שיפור הרגישות לאינסולין יעזור לך לרדת במשקל.

פשתן הקרקע מכיל חומצה אלפא-לינולנית, או ALA, שהיא חומצת שומן אומגה -3 חיונית. הגוף ממיר כמה ALA תזונתיים אתה לצרוך לתוך חומצה eicosapentaenoic, או EPA, וחומצה docosahexaenoic, DHA. האומגה -3 EPA ו- DHA אחראים להורדת הסיכון למחלות לב וכלי דם. קבלת כמות מספקת של אומגה -3 עשויה לסייע במניעת השמנת יתר, דיווחה העיתון האירופי לתזונה קלינית בשנת 2013. אחת הדרכים שאומגה -3 משמרת במשקל היא על ידי הגדלת רמות האדיפונקטין, שהוא הורמון המופק על ידי תאי שומן המסדירים את חילוף החומרים של שומנים וגלוקוז. מחסור באדיפונקטין עשוי לתרום להתנגדות לאינסולין, למחלות לב כליליות ולמחלות כבד לא שומניות. תקבל 1.6 גרם של ALA מ 1 כף של זרעי פשתן, המהווה 100 אחוז מהצריכה היומית של גברים יותר מ 1.1 גרם מומלץ לנשים.

רק שני מזונות הם מקורות משמעותיים של lignans – זרעי פשתן ושומשום – ו flaxseeds יש כמעט שמונה פעמים lignans יותר שומשום. ליגנים נקראים צמח phytoestrogens בגלל חיידקים במעי להפוך אותם enterolignans, אשר לאחר מכן להפעיל אפקט אסטרוגני קלה בגוף שלך. Lignans עשוי לסייע במניעת מחלות לב וכלי דם על ידי הורדת כולסטרול. הם משתמשים בפעולת נוגדי החמצון שלהם כדי להילחם בדלקת ולהאט את התפתחות הסרטן, אך יש צורך במחקרים נוספים כדי לאמת את יעילותם, על פי דיווח שפורסם בכתב העת הבריטי Journal of Nutrition בשנת 2010. למרות שהמחקרים לא קשרו קשר ישיר ליגנדים לירידה במשקל, הדו”ח 2010 ציינו כי הם יכולים להגן מפני תסמונת מטבולית על ידי הורדת רמות הדם של שומנים וסוכר. הפוטנציאל שלהם להפחית גלוקוז עשוי לעזור לך לרדת במשקל, כל עוד צריכת הקלוריות נשארת מתחת הקלוריות המשמשות אנרגיה.

זרעי פשתן נחשבים בטוחים לרוב האנשים, אבל MedlinePlus פרסמה אזהרות בטיחות בגלל החומרים הפעילים שלהם. הם יכולים להיות השפעה משלשל ולגרום תופעות לוואי הקשורות כגון שלשולים, גז וכאב בטן. נשים בהריון צריך להימנע זרעי פשתן הקרקע בגלל phytoestrogens שלהם. אם יש לך סוכרת, הפרעת דימום, חסימת מעיים, סרטן רגיש להורמונים או כל בעיה בריאותית כרונית, שוחח עם הרופא שלך לפני צריכת זרעי פשתן. שמור על זרעי פשתה בקירור ולהשתמש בהם בתוך 24 שעות לאחר שחיקה כי החומרים יתחילו לאבד את כוחם. אתה יכול להחליף עד 15 אחוזים של קמח מתכונים עם פשתן הקרקע, אבל ייתכן שיהיה עליך להגדיל את השמרים, מציע AmeriFlax. זרעי פשתן יכולים לחתוך קלוריות במתכונים אם אתה משתמש בהם כתחליף ביצים ושומנים. השתמש 3 כפות של זרעי פשתן הקרקע להחליף 1 כף מרגרינה, ומערבבים 1 כף של זרעי פשתן עם 3 כפות של נוזל להחליף כל ביצה. שפר את הסיבים ולקבל יותר flaxseed הקרקע לתוך הדיאטה שלך על ידי הוספת אותו פנקייק חיטה מלאה או מאפינס, שיבולת שועל, יוגורט או סלט טונה.

סיבים בקרקע פשתן

אומגה -3 תמיכה הרזיה

גרגר פשתן ליגנאס תועלת מטבוליזם

טיפים ו דאגות לגבי זרעי פשתן