שגרת כושר טובה לגידור

גידור הוא ספורט הדורש תיאום עין יד, פיצוץ, דיוק מדויק. לא משנה איזה סוג של להב אתה משתמש, אתה חייב להיות מהיר ומדויק יותר מאשר את היריב. זה דורש כוח, מהירות ועיתוי, כמו גם מיומנות. כדי לשפר על רבים מן ההיבטים האלה, שגרת המבוססת סביב אימון נפץ יכול לעזור לך לצלול מהר ולתת לך את תוספת אינץ ‘כדי להבקיע את נקודת הזכייה. התייעץ עם הרופא שלך לפני תחילת כל דיאטה או תוכנית התעמלות.

חלק גדול מהנפץ של הטכניקה שלך מגיע מהגוף התחתון, ורגליים חזקות הן קריטיות להסיע אותך לרצועה. המשקולת צולעת והטיחה צריכה להיחשב לתרגילי יסוד, ולהיות מוקד האימונים הרבים. סקוואט עמוק עם טכניקה טובה, וכאשר אתה מבצע את lunge, ודא כי אתה עובר דרך טווח מלא של תנועה, כפי שאתה לעתים קרובות בעמדה המורחבת ביותר כאשר lunging בתחרות. אם אתה מבלה את כל הזמן שלך עם אותה רגל קדימה, ייתכן שתרצה לעשות עבודה נוספת על התרגילים מסוג lunge עבור הרגל השנייה, כדי למנוע חוסר איזון שרירי.

רוב השליטה של ​​הגוף העליון של הנשק שלך מגיע הכתפיים, ואת העיתונות הצבאית היא התרגיל הטוב ביותר כדי לחזק אותם. עבודה עבור latissimus dorsi, השרירים הרחבים ביותר של הגב, הוא חיוני כמו הרבה כוח שלך יבוא מן הגב. צ ‘ינים קופצים תנועות החתירה חיוניים, אבל שים לב שאם אתה מבלה הרבה זמן אימון שלך רק זרוע אחת, ייתכן שיהיה עליך לעשות עבודה כתף נוספת על זרוע הפוכה לפיתוח מאוזן. תרגילי השרוול, כגון סיבובים חיצוניים, יסייעו לשפר את יציבות הכתף ולהפחית את הסיכון לפציעה. סיבובים חיצוניים ניתן לבצע על ידי עמידה ליד ערימת כבל עם היד שלך על הגוף שלך ומשך את היד שלך נגד התנגדות של המשקל.

לאחר שפיתחת טכניקה טובה, ללמוד סקוואט באופן דינמי. אין ליפול חופשי, להנמיך את עצמך במהירות, באמצעות רפלקס מתיחה, להתפוצץ כלפי מעלה להארכה מלאה. זה איך האולימפי בסגנון משקולות squat, ו weightlifters לייצר יותר כוח על lifts יותר מכל סוג אחר של ספורטאי. עבודה פליאומטרית, כגון קפיצות עומק ודחיפות נפץ, מפתחת כוח. אתה לדחוף את בהונות בעת הריאות, כך קופץ חבל יכול לעזור, ומספק את הבונוס נוסף של מיזוג אירובי מעולה.

רכבת כל הגוף שלך שלוש פעמים בשבוע, על ימים רצופים. זה ייתן לך הרבה זמן להתאושש ולא צריך להפריע בפועל הגידור שלך. אם אתה צריך מיזוג נוסף, לתזמן אותו עבור ימי שלך, אבל ההתניה העיקרית שלך תמיד צריך להתאמן הספורט שלך. בעת הוספת עבודה לב וכלי דם נוספת, היזהר לוודא שזה לא לנקז את יכולת ההתאוששות שלך ולגרום לך עייף לאימונים. על הרצועה, לאף אחד לא אכפת כמה מהר אתה יכול לרוץ קילומטר, אז אף פעם לא לאבד להתמקד כי האימונים שלך צריך לעזור לך להשיג את המטרות שלך, לא להגביל את היכולת שלך להמשיך אותם.

כוח גוף תחתון

כוח גוף עליון

נְפִיצוּת

תוכנית האימון