תלוי בתרגילים הפוכים

תרגילי היפוך להפוך את העולם שלך על הראש שלהם כפי שהם עובדים כדי לחזק את הליבה שלך, למתוח את עמוד השדרה ואת שרירי הרגליים, ולשפר את זרימת הדם, יציבה ערנות נפשית. אתה עושה את התרגילים האלה על ידי לובש מגפיים כי וו על בר אופקי שממנו אתה תולה. לפני האימון תלוי במהופך, לדבר עם הרופא שלך כי התנאים כגון hernias מסוימים, גלאוקומה, היסטוריה של אי ספיקת לב מוגזמת והשמנה קיצונית contraindicate זה סוג של אימון.

שלוש נקודות לתלות תרגיל היא דרך להסתגל להיות הפוך מבלי לתלות ב 90 מעלות מלא. שלוש נקודות לתלות יש לך לשמור על שלוש נקודות של קשר עם הבר אתה תולה בכל עת. נקודות אלה הן שתי הרגליים כי ללבוש מגפי הכבידה עם ווים כי לצרף את הבר, ואת יד אחת בכל פעם. התחל עם ארבע נקודות לתלות היכן המגפיים נמצאים במקום ואתה מחזיק את הבר עם כל יד. לאחר מכן, עזוב ביד אחת ו להישען לאחור כאשר אתה מגיע אל האדמה ביד חופשית. החליפו צדדים.

היפוך דורש לתלות ישר הפוך עם הגוף שלך בניצב לקרקע. מלבד שיפור היציבה, הגמישות, טווח התנועה, התראה נפשית ומחזור הדם, היפוך מפחית מתח, מיישר מחדש את עמוד השדרה לאחר האימון ומסייע לך לשמור על גובהך המלא. פעילות גופנית כגון ריצה, גולף ובייסבול לדחוס את עמוד השדרה מן ההשפעה ולעתים קרובות למשוך את עמוד השדרה מתוך יישור על ידי לשים יותר לחץ על צד אחד של הגוף. היפוך מאפשר כוח הכבידה למשוך את עמוד השדרה בחזרה לתוך יישור באופן זמני משחרר כאבי גב.

תרגילי הסיטופ והמתח הפוכים מחזקים את הבטן ואת הגב התחתון. סיטונים הפוכים מאפשרים לך לנוע דרך טווח תנועה גדול יותר מאשר situps על הרצפה נגד ההתנגדות. כדי להתחיל, לתלות הפוך. Situp דרך 180 מעלות מלא להביא את החזה שלך ירכיים. עם מחנק רצפה אתה עושה רק situps דרך 90 מעלות. להגיע כדי לגעת בהונות שלך – זה מותח את הגב התחתון בדיוק כמו לשבת ולהגיע על בהונות.

סקוואט רגיל לעבוד quads שלך glutes, אבל עושה סקוואט הפוכה מהמקום הפוכה פועל hamstrings ו glutes. כדי לבצע את סקוואט הפוך, לתלות כלפי מטה ולאחר מכן לכופף את הברך כדי להרים את הגוף לכיוון הבר. אתה צריך להרגיש את זה בחלק האחורי של הרגליים. הגוף שלך דומה לזווית הפוכה כלפי מטה בשלב זה.

שלוש נקודות לתלות

היפוך מלא

סיבוב הפוך

סקוואט הפוך