תמצית זרעי אשכוליות לפסוריאזיס והעור

זיהומים גורמים לסימפטומים של פסוריאזיס, על פי הספרייה הלאומית לרפואה של ארה”ב. מחקר שפורסם על ידי חוקרים מאוניברסיטת טקסס ב “Journal of Alternative and משלים רפואה” מציין כי תמצית זרעי אשכולית עשויה להיות טיפול בטוח ויעיל נגד בקטריאלי ואנטי ויראלי. פסוריאזיס חולים המחפשים שיטה של ​​זיהום שליטה עשויה לשקול זרעי אשכוליות תוספת תמצית להגביל את התפרצויות.

זיהוי

הסיבה המדויקת של פסוריאזיס עדיין לא ידוע, על פי קרן פסוריאזיס הלאומית. מסווג כמחלה כרונית של המערכת החיסונית, פסוריאזיס נוטה לרוץ במשפחה הסימפטומים שלה משתנים מאדם לאדם. מנגנון לא מזוהה מניע את המערכת החיסונית לייצר תאי עור מהר מדי – בתוך שלושה או ארבעה ימים לעומת מחזור רגיל של 28 עד 30 ימים. במקום לשפוך כמו תאי עורות סטנדרטיים לעשות, תאי העור ספוג הפסוריאזיס נערמים ולגרום נגעים אדומים כואבים, מגרדת.

זיהומים

זיהומים מעוררים פסוריאזיס התלקחויות, על פי האקדמיה האמריקאית של דרמטולוגים. סוגים מסוימים של פסוריאזיס כמו פסוריאזיס gutate נראה רגישים במיוחד לזיהום חיידקי סטרפטוקוקלי – הידוע בכינויו דלקת גרון. זיהומים שמרים מופיעים להחמיר פסוריאזיס הפוכה, גרימת נגעים דלקתיים בקפלי הגוף. זיהומים אחרים הקשורים לגירוי פסוריאזיס כוללים דלקות עור סטפילוקוקליות, או שחין, וירוסים בדרכי הנשימה העליונות.

מחקר

על פי מחקר שפורסם בשנת 2004 על ידי חוקרים מאוניברסיטת מנצ’סטר בכתב העת “Burns”, שמנים אתריים שמקורם בתמצית זרעי אשכוליות הציגו את ההשפעות האנטיבקטריאליות המשמעותיות ביותר כנגד MRSA, צורה של זיהום העור staphylococcus. החוקרים הגיעו למסקנה כי תמצית זרעי אשכולית יכולה לטפל ולפגוע בדלקות עור.

תיאוריות / השערות

לדעת סגל בית הספר לרפואה של הרווארד, שנלקח מהאתר הרפואי InteliHealth, לא קיימות עדויות מדעיות מספיקות כדי להוכיח או להפריך טענות אנטיבקטריאליות או אנטי-פטריאליות עבור תמצית זרעי אשכוליות בשלב זה. בעוד כמה מחקרים הוכיחו את יעילותה בטיפול בזיהומים חיידקיים, הם נוטים להיות מחקרים קטנים, או התוצאות נשארות מוגבלות ניסויים שאינם בני אדם.

אזהרות

אשכולית מגיב על כמה תרופות, על פי InteliHealth. זה יכול גם לגרום לגירוי כאשר מוחלים ישירות על העור. מחקרים אחדים מציעים גם כי אשכולית עשויה להגדיל או להקטין את התפתחות האבנים בכליות, למרות התוצאות הסכסוך. לדבר עם הרופא שלך או רופא הבריאות אם אתה סובל פסוריאזיס או גירויים אחרים העור לפני השימוש תמצית זרעי אשכוליות.