תרופות זאבת צמחים

זיבה היא דלקת המועברת במגע מיני המתרחשת אצל גברים ונשים כאחד. ברוב המקרים, הערות MayoClinic.com, זיהום זה מטרות הגרון שלך, פי הטבעת או השופכה, אם כי נשים יכולות גם לפתח את זה זיהום צוואר הרחם שלהם. Neisseria gonorrhoeae הוא החיידק האחראי למצב זה. צמחי מרפא עשוי להיות הטוב ביותר לשמש טיפול נלווה בטיפול הזיבה שלך. דון במינון, משך הטיפול ועוד נושאים ספציפיים עשב עם הרופא שלך לפני השימוש בחומרים אלה.

סימנים ותסמינים הקשורים בזיבה הם לעתים קרובות מתון אצל נשים, מציין המכון הלאומי לאלרגיה ומחלות זיהומיות, ונראים בין יומיים ל -10 ימים לאחר ההתקפה. תסמינים מוקדמים בנשים כוללים דימום במהלך יחסי מין, שריפה בעת מתן שתן ופטרת נרתיק צהובה. גברים חווים סימפטומים בתדירות גבוהה יותר מאשר נשים כאשר נגועים. הסימפטומים והסימפטומים הנפוצים אצל גברים כוללים מוגלה מהפין, כאבי פין, צריבה בעת השתנה, ואשכים נפוחים וכואבים.

תרופות צמחיות המשמשות לטיפול בזיעה יש להשתמש תמיד כטיפול נלווה. טיפולים אחרים, קונבנציונליים יותר, עשויים להיות בעלי יעילות גבוהה יותר בטיפול במצב זה. הגישה הגמולוגית לטיפול בזיעה, הערות יועץ תזונתי מוסמך Phyllis A. Balch, מחבר “מרשם לריפוי תזונתי”, דומה לגישה המשמשת לטיפול בזיהומים אחרים המועברים במגע מיני, והיא כוללת את השימוש בעשבים הבאים: אספסת, אכינצאה, Goldenseal, כשות, פאו ד’ארקו, תלתן אדום וסומה.

פאו ד’ארקו עשויה להיות תרופה בוטנית מועילה בטיפול בזיעה ובזיהומים אחרים המועברים במגע מיני, שכן היא בעלת תכונות אנטיבקטריאליות, נוגדות דלקת ולימפה. הלימפאג ‘הוא חומר המשפר את הפעילות של מערכת הלימפה שלך. פאו ד’ארקו נפוץ לתמיכה במערכת החיסונית שלך במהלך זיהומים, לטיפול בדלקות עור שונות ולהילחם בזיהומים חיידקיים ויראליים, קובע ד”ר נטורופתיה שרול טילגנר, מחבר הספר “צמחי מרפא מהלב של כדור הארץ”. הקליפה הפנימית של העץ מכילה מרכיבים רפואיים ומשמשת בתוספים צמחיים.

זיבה היא בעיה בריאותית רצינית הדורשת את ניהול מקצועי מאומן בריאות. צמחי מרפא עשוי להיות טיפול נלווה יעיל בטיפול במצב זה, אם כי לא כל עשבי תיבול מתאימים בטיפול זיבה, במיוחד אם יש לך אלרגיות מסוימות או בעיות בריאותיות אחרות. עשבי תיבול צריך תמיד להיות בשימוש זהיר תחת טיפול של רופא מקצוע מיומן כגון רופא נטורופתית או רופא רפואי מאומן ברפואה הבוטנית או תזונה קלינית.

על זיבה

גישה צמחים

מועיל הבוטני

שיקולים